Güncel

LG G3 reklam panosu Guinness Dünya Rekoru kırdı

LG'nin Arabistan'da bulunan LG G3 reklam panosu Guinness Dünya Rekoru kırdı.

LG G3 reklam panosu Guinness Dünya Rekoru kırdı

LG firması bir akıllı telefonu satabilmek için sadece yüksek donanımlar koymanın yeterli olmayacağını ve pazarlamanın çok önemli olduğu gerçeğinin farkında. Şirket yayınladığı bir bilboard "büyük açık hava reklamcılığı yapısı" reklamı ile Guinness Dünya Rekoru kırdı.

Güney Arabistan’ın başkenti Riyad’da Kral Halid Uluslararası Havaalanı yanına yapılan reklam panosu, 240 metre genişliğinde, 12 metre yüksekliğinde ve 3000 metre kare alana sahip. Söylendiğine göre reklam panosu oluşturulmak için 1800 ton çelik kullanılmış.

1411108364_lg-sets-guinness-world-record-with-this-gigantic-g3-ad-1.jpg

Dev reklam panosu Kral Halid Uluslararası Havaalanı yolunda her yıl seyahat eden yaklaşık 20 milyon kişi tarafından görülecek ve bu durum LG firmasına yılda fazladan 25.000.000 $ gelir getirecek.
Reklam panosu şimdilik LG G3 için kullanıldı ve ielrde diğer akıllı telefonlar için de kullanılabilir. Şimdiye kadar 10 milyon adet satan LG G3, firmanın ilk Quad HD (1440 x 2560 piksel) ekran özelliğine sahip akıllı telefonu oldu.

Sonraki sayfada dev LG G3 panosunu inceleyebilirsiniz.


1411107138_lg-sets-guinness-world-record-with-this-gigantic-g3-ad.jpg

Yorumlar
Polat
Kanallar tv`yi kapatıp açtıkta kendiliginden siliniyor. Sorun ne olabilir?
Cevapla
Balca
Vallahi bende bilmiyorum. Bende bu yöntemleri denedim ama açılmadı. Sorunun ne olduğunu bende anlamadım...
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.