Güncel

LG Hausys 36. Yapı Fuarı'nda.

LG Hausys sürdürülebilir, şık tasarımlarıyla 36. Yapı Fuarı'nda.

LG Hausys 36. Yapı Fuarı'nda.

Daha iyi yaşam alanları yaratmak için insan ve çevre dostu yapı malzemesi ürünleri tasarlayan LG Hausys, 36. Yapı Fuarı'nda sektör profesyonelleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

60 yılı aşkın bir süredir 52 ülkede sanatçı dokunuşlarıyla dinamik yaşam alanları yaratan LG Hausys, 24-28 Nisan tarihleri arasında, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek 36. YAPI FUARI – TURKEYBUILD İstanbul 2013'de, 7. salon, 261 numaralı standında özenli ve çevre dostu tasarım meraklılarını konuk edecek

1365006618_lghausysmailing1.jpg

İç yapılara sanatla dokunan LG Hausys, bu yıl fuarda, Hi-Macs® ürününün nasıl farklı ve güzel yaşam alanları yaratabildiğini gösterecek.

1365006635_lg-hausys-gorsel.jpg

Özellikle mutfak tezgahlarında tercih edilen, dizayn harikası akıllı iç dekorasyon-teknoloji ürünü Hi-Macs®, banyo, karşılama bankosu, bar, duvar kaplama, dış cephe kaplama gibi alanlarda kullanılabiliyor. Hastane, otel, restoran, laboratuar gibi mekanlarda hijyen açısından harikalar yaratan Hi-Macs®, dizayn yönünden de oldukça şık bir akrilik yüzey malzemesi.

1365006655_lg-hausys-gorsel2.jpg

Hi-Macs® ürünüyle fuara damgasını vurmaya hazırlanan LG Hausys, aynı zamanda İF Product Design Award 2011, Good Public Design, Reddot Design Award gibi onlarca ödüllü tasarımın sahibi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.