Güncel

LG ile S.H.I.E.L.D Ajanı olmaya ne dersin?

26-27-28 Eylül tarihleri arasında LG Electronics Türkiye ve Disney Türkiye işbirliğiyle Akasya Acıbadem’de gerçekleşecek olan “LG ile S.H.I.E.L.D Ajanı Ol” aktivitesinde ziyaretçiler kendilerini bir S.H.I.E.L.D. ajanına dönüştürme şansına sahip olacaklar!

LG ile S.H.I.E.L.D Ajanı olmaya ne dersin?

LG Electronics Türkiye ve Disney Türkiye işbirliğiyle düzenlenecek etkinliğe katılan herkes Kaptan Amerika, Black Widow ve Nick Fury ile kötülere karşı omuz omuza savaşmak için S.H.I.E.L.D. ajanı olma şansı yakalayacaklar. Katılımcılar aktivitede gerçek bir S.H.I.E.L.D. ajanı olmak için atış becerilerini geliştirecek, çok hızlı olacak ve Kaptan Amerika’nın özel eğitimine katılacaklar.

26-27-28 Eylül tarihlerinde Akasya Acıbadem’de kurulacak aktivite alanında katılımcılar kendilerini bir S.H.I.E.L.D ajanına dönüştürmenin yanı sıra özel Kaptan Amerika içeriklerini izleme, video oyunları oynama ve LG’nin 2014 model TV serilerini de deneyimleme fırsatı bulacaklar.

1411720617_lg-ile-shield-ajani-ol.jpg

Kaptan Amerika: Kış Askeri LG 3D World’de!

LG, Smart TV platformunda bulunan "3D World" servisi ile Marvel’ın hasılat rekorları kıran filmlerini 3D olarak izleme olanağı sunuyor. Marvel’dan Kaptan Amerika: Kış Askeri filmi şu an uygulama üzerinden seyredebiliyor. Kaptan Amerika'nın devam filminde başrol Chris Evans'ın yanı sıra Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson Neal McDonough, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Frank Grillo ve Robert Redford gibi ünlü isimler yer alıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.