Güncel

LG katlanabilir akıllı telefonların ilk adımını CES 2016'da atacak!

LG, CES 2016'da esnek OLED ekranlar tanıtabilir

LG katlanabilir akıllı telefonların ilk adımını CES 2016'da atacak!

Teknoloji devi LG, sadece akıllı telefon ve TV üretmiyor. Şirket, aynı zamanda cihazların bileşenlerini de üretiyor ve yatırım alanında OLED ekranlar da yer alıyor.  Son aylarda bu panellerin kullanımıyla ilgili bazı bilgiler gelmeye başladı.  Gelen bilgilere göre şirket, telefonların katlanmasını sağlayacak esnek OLED ekranlar üzerinde çalışıyor.

1450705471_lg-display-logo1.jpg

Kore’den gelen ikinci rapora göre LG, akıllı telefon ve tabletler için tasarlanan esnek panelleri, ocak ayında Las Vegas’ta düzenlenecek olan CES 2016’da sergileyecek. LG Display, dünyanın en büyük OLED panel üreticilerinden biridir ve bu son birkaç yıl boyunca şirket geleneksel düz ekranlardan kavisli ve bükülebilir panellere yönelmeye başladı.

Şirket esnek OLED ekran teknolojisini CES 2016'da tanıtacak yalnız bu ekranlar, 2017'de üretilen cihazlarda kullanılmaya başlanacak. Çünkü LG henüz seri üretim için hazır değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.