Güncel

LG kimlik değiştirdi

Marka kimliğini değiştiren LG,kullanıcılara ilham ve güç veren tüketici odaklı hedeflerini devam ettirecek.

LG kimlik değiştirdi

Dünya çapında önemli teknoloji şirketlerinden biri olan LG Electronics, marka kimliği stratejisinde değişikliğe giderek yeni iletişim temasının ‘Yapabileceklerinin Sınırı Yok’ olduğunu açıkladı. Yeni tema, LG’nin kullanıcılara ilham ve güç veren tüketici odaklı hedeflerini devam ettirecek.

Şirketin yönetim ilkelerine bağlı olarak yeni marka kimliği ve iletişim teması, günümüzün yoğun rekabet koşullarında önem kazanan marka ilgisini artırmayı hedefliyor. LG benzersiz nitelikteki tüketici odaklı ürünlerini pazara sunup kullanıcıların gereksinimlerini dinleyerek onların memnuniyetini artırmaya özen gösteriyor.

 1375346033_lg-logo.jpg

LG’nin varolan “Life’s Good” marka kimliğini tamamlamak için eklenen “Yapabileceklerinin Sınırı Yok” iletişim teması TV, yazılı basın, açıkhava mecra ve dijital medyada kullanılacak. 1 Ağustos’ta New York Times Meydanı’nda bulunan LG elektronik billboard’unda ve www.lg.com’da marka kimliğinde değişiklikle ilgili tanıtım videosu yayınlanacak. Bu gösterim sonrası Türkiye’de ise yazılı ve dijital reklamlarda, mağaza içi tanıtımlarda ve ürün lansmanlarında yerelleştirilmiş yeni iletişim teması olan “Yapabileceklerinin Sınırı Yok” geçerli olacak.

“Yeni marka kimliğimiz kullanıcıların LG’yi sadece bir üretici olarak değil, pozitif değişimlere önem veren bir güç olarak görmesini sağlayacak” diyen LG Electronics Başkan Yardımcısı ve Pazarlama Yetkilisi Ki-wan Kim sözlerini şöyle sürdürdü: “LG günlük yaşama kolaylık sağlayan katma değerli çözümler sunmak için dünya çapındaki tüketicilerinden ilham alıyor. ‘Yapabileceklerinin sınırı yok’ tüketicileri memnun eden insan odaklı ünümüzü pekiştirecek.”

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.