Güncel

LG, yeni telefonu G2'yi tanıttı!

Sizler için katıldığımız LG G2 İstanbul lansmanı nihayet bitti!

LG, yeni telefonu G2'yi tanıttı!

Bu sabah geçtiğimiz haftalarda LG tarafından ortaya sürülen akıllılar dünyasını karıştıracak yeni amiral geminin Türkiye lansmanı yapıldı. İstanbul Hilton Harbiye'de gerçekleşen basın davetine siz değerli takipçilerimiz için katıldık. Ürüne dair bir çok görsel ve videoların paylaşıldığı tanıtımın açılış konuşmasını LG Electronics MEA (Middle East Africa-Ortadoğu ve Afrika) Bölgesi Başkanı James Park gerçekleştirdi.

1380106131_imag0352.jpg

Türkiye’nin bölgedeki en büyük ülkelerden biri olduğunu, teknoloji potansiyeliyle diğerlerine örnek olduğunu söyledi. Park, Türk kullanıcılarının beklentilerinin kendileri için büyük önem taşıdığını da sözlerine ekleyen Park son derece rahat ve soğukkanlı bir tavırla konuşmasına son verirken, sahneyi Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho'ya bıraktı. “En son model akıllı telefonumuz G2 insan davranışlarını anlamak, öğrenmek ve daha iyi yansıtmak üzere gayret ediyor. G2 sizi aklımızda bulundurarak gerçekleştirdiğimiz binlerce saatlik araştırma ve geliştirme çalışmasının bir sonucu.” türkçe olarak dile getirdiği cümleleriyle salondan büyük bir alkış toplayan Cho konuşmasına son verdi.

1380106085_lgg4.jpg

Soldan sağa: LG Electronics MEA (Middle East Africa-Ortadoğu ve Afrika) Bölgesi CEO’su James ParkQualcomm Türkiye Genel Müdürü Barış RuacanLG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho, LG Electronics Türkiye Mobil İletişim Satış Bölüm Başkanı Ufuk Gürsoy ve LG Electronics Türkiye Mobil İletişim Pazarlama Müdürü Alex Chung

LG ve Qualcomm işbirliği 

Etkinlikte bir konuşma yapan Qualcomm Türkiye Genel Müdürü Barış Ruacan ise LG ile Qualcomm arasındaki ilişkinin 20 yıl öncesine dayandığını, o tarihten beri stratejik ve sağlam işbirliklerini sürdürdüklerini belirtti. “İlişkimizin tek bir amacı vardı: Akıllı telefon kullanıcılarımız için benzersiz deneyim sunmak” diyen Ruacan, Qualcomm Snapdragon 800 işlemciden beslenen LG G2’nin, iki şirketin yorulmak bilmeyen çabalarının sonucu olarak ortaya çıktığını ifade etti. 

1380106202_lgg8.jpg

LG G2, lansmanda LG Electronics'in standart bir akıllı telefondan çok daha fazlasını sunduğu 5 ana tema altında tanıtıldı. Bunlar Ekran, Tasarım, Ses, Kamera ve Üstün Pil Ömrü başlığı altında toplanabilir. 

Bir şeyi belirtmek gerekirse yeni LG G2 ile birlikte piyasada bulunan bir çok akıllı telefonun gözü korkacak. Bütün kozlarının oynayan dünyanın en iyi şirketlerine, pazarın eski ortakların LG de giriş yaptı. LG G2'nin aynı kulvarda yarışacağı diğer telefonları da sıralayalım; HTC One, Galaxy S4 ve Xperia Z.

Şimdilik yeni telefondan aktaracaklarımız bu kadar, yeni amiral geminin detaylı ön incelemesi ve fiyatı hakkında  bütün detayları gün içinde Teknolojioku'da bulabileceksiniz.

Yorumlar
Misafir
güzel telefonda fiziksel buton olmaması çok kötü..
Cevapla
Misafir
siz bi bu siteye girinde telefon görün :) http://www.sonymobile.com/tr/products/phones/xperia-z1/#white
Cevapla
Misafir
Bir sonraki telefonum büyük ihtimal lg olacak. ya bu yada nexus 5...
Cevapla
Misafir
neye göre bir boka yaramaz takmışsınız bi takoz kelimesine bi kere lg nin bir halta yaramayan tarafı sd kart giriş yeri yok böyle bir saçmalık olmaz tamam fiyatı güzel note 3 gibi uçmamış pc lerdeki gibi misafir bölmü olmasıda güzel ama sd kart yeri olması şarttı ve kameranın altındaki ses tuşları hiç ergonamik gelmedi sd kart girişi yok benim gözümden düştü z1 in bu portatif lens olayı bile süper hele paketinden hediye olarak çıkması bile süper
Cevapla
Misafir
note3'ü unutmayalım elbetteki note3 daha iyi tek sorun deri kasa .s.s
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.