Güncel

LG'nin G2 için çektiği viral reklam akılları baştan aldı!

İşte izleyenlerin beğenisini toplayan o video!

LG'nin G2 için çektiği viral reklam akılları baştan aldı!

Geçtiğimiz haftalarda LG'nin yeni nesil Ultra HD TV'leri için çekmiş olduğu viral reklamı sizlere sunmuş, son derece keyifli tepkiler toplamıştık. Bugün sizlere sunacağımız videonun başrolünde yine LG yer alıyor. Bildiğiniz üzere yeni amirali G2'yi haftalar önce Türkiye ve yurt dışında görücüye sunan LG, reklam için elini son derece çabuk tutmuş.

Viral reklamlarda belirli bir kariyere sahip olan LG, yeni telefonuyla iddialı gelmeye devam ediyor. Sokağın ortasına kurulan standda telefonlarını emanet etmesini isteyen özel bir platforma yönlendirilen kullanıcılar, telefonlarını makineye teslim ediyor. 

1380713642_european-lg-g2-wireless-charging-separate-cover-raqwe.com-01.jpg

Makinenin içinden gelen sesler ve açılan pencere anlık olarak ürkmeye sebebiyet verirken, açılan pencereyle birlikte ortaya çıkan katil tiplemeli şahsın telefonu parçalayışı kullanıcıların sinirlerini bozuyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan LG'nin G2 kullanıcılarına hazırlamış olduğu bu muzip şakayı seyredelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.