Güncel

LG'nin IFA 2014'te tanıttığı CordZero serisi ile elektrik süpürgeleri ezber bozuyor

LG IFA 2014’te sergilediği CordZero™ serisi ile kablosuz elektrik süpürgeleri alanında yeni bir çağın kapılarını aralıyor. LG’nin yenilikçi Smart Inverter Motoru ve İleri Güç Kaynağı Teknolojisi ile LG Cord Zero™ herhangi bir kablo bağlantısı olmadan üstü

LG'nin IFA 2014'te tanıttığı CordZero serisi ile elektrik süpürgeleri ezber bozuyor

LG Electronics IFA 2014’te tanıttığı CordZero™ serisiyle kablosuz elektrik süpürgelerini kullanıcılarının beğenisine sunmaya hazırlanıyor. CordZero™ serisiyle birlikte CordZero™, CordZero™ 2 in 1, CordZero™ Bedding ve Hom-Bot Square gibi üstün teknolojili ürünleri kullanıcılarına engelsiz, limitsiz ve sıfır zaman kaybıyla rahat bir temizlik deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. PowerPack, Smart Inverter Motor ve RoboSense gibi özellikleri sayesinde LG CordZero™ ürün serisi kullanıcılarının ev işleri konusundaki görüşlerini baştan aşağı değiştirecek gibi görünüyor.

1410013357_4038183938297.jpg

CordZero: Kablosuz üstün performans

LG’nin yeni kablosuz ve dahili hazneli elektrik süpürgesi CordZero™, temizlik konusunda çıtayı oldukça yükseğe taşıyacak. LG CordZero™ sürekli fişi takıp çıkarmadan, kablolar ayağınıza dolanmadan, odadan odaya geçerken takılmadan, temizlik süresini kayda değer bir şekilde kısaltan eşsiz bir temizlik deneyimi yaşatıyor. CordZero™, yenilikçi lithium-ion güç kaynağı PowerPack™ normal güç modunda kullanıldığında 200 watt’lık emme gücüyle 40 dakikaya kadar aralıksız çalışabiliyor. CordZero™ içinde barındırdığı LG Smart Inverter Motor’un en ideal boyutlardaki tasarımıyla en yüksek performansı ve dayanıklılığı bir arada sunuyor. LG’nin Smart Inverter Motor™’u diğer elektrik süpürgelerinin geleneksel motorlarına oranla yüzde 28 daha küçük, yüzde 22 daha hafif ve yüzde 13 daha etkili. 10 yıl ile sektördeki en uzun garanti süresine sahip LG Smart Inverter Motor™, LG’nin dayanıklılık konusunda kendine güveninin en büyük göstergesi.

LG CordZero™, türünün tek örneği RoboSense™ teknolojisi sayesinde, kullanıcıyı gözlemleyerek motorlu tekerlekleriyle belirli bir mesafeden otomatik takip edebilen dünyanın ilk elektrikli süpürgesi. CordZero™ aynı zamanda LG’nin tescilli Kompressor teknolojisi ile toz ve kalıntıları torbasız bir hazneye sıkıştırarak hijyenik şekilde atılmasını sağlayan dünyanın ilk motorize toz sıkıştırma sistemine de sahip.

1410013369_lg-cordzero-vacuum1.jpg

CordZero 2 IN 1: Her yerde, her zaman, en kolay temizlik

LG’nin CordZero™ 2 in 1 ürünü Dual PowerPack™, Smart Inverter Motor™ ve Anti-Tangle Brush™ teknolojileri sayesinde en rahat temizliği ve en uzun süreli emme gücünü sağlıyor. Cihaz Dual PowerPack™ teknolojisi ile gelen lithium-ion çifte güç kaynağı ile normal moda 60 dakika, güç modunda ise 40 dakikaya kadar aralıksız çalışabiliyor. Cihazın çifte fonksiyonu sayesinde kullanıcılar isterlerse sapı tam uzunluğa ayarlayarak çubuk tarzında daha kolay taşınabilen bir şekilde kullanabiliyorlar. İnce tasarımıyla 180 derecelik kolay dönebilen kafasıyla ve gedikli dahili fırçasıyla CordZero™ 2 in 1, ev süpürme işlemini oldukça kolaylaştırıyor.

HOM-BOT SQUARE: Sessiz ve mükemmel

 LG’nin en etkili ve rahat kullanımlı cihazı HOM-BOT SQUARE temizlik kavramına olan bakış açısını baştan aşağı değiştiriyor. HOM-BOT SQUARE, keskin açılı tasarımı, 89 mm’lik uzun fırçaları ve gelişmiş algılayıcıları ile toz ve kirlere kaçacak hiçbir yer bırakmıyor. Karanlıkta dahi yüzeyleri tarayarak süpürülmesi gereken yerleri bulan Dual Eye 2.0 kameralı algılayıcılar ile geliştirilen HOM-BOT SQUARE, öğrenme yeteneği sayesinde daha önce temizlediği yerleri de hatırlayabiliyor. Sadece 60 dBA’lık düşük gürültü seviyesine sahip HOM-BOT SQUARE herhangi bir rahatsızlık yaratmadan sessizce temizlik yapabiliyor.

1410013503_hom-bot-square.jpg

CORD ZERO BEDDING: Yataklar ve nevresimler için günlük hijyenik bakım

LG’nin sergilediği ürünler arasında yer alan kablosuz yatak ve nevresim temizleyici CordZero Bedding™ ile kullanıcılar yataklarında ve nevresimlerinde biriken kir, toz ve zararlı alerjik maddeleri kolaylıkla temizleyebiliyorlar. Yüksek emme gücü ve üç farklı temizlik ayarıyla CordZero Bedding™, kullanıcılara üstün bir ev hijyeni sağlıyor. Dahili UV sterilizasyon ünitesiyle hem kullanım sonrası kendini temizliğini yapıyor hem de yatakları çok daha hijyenik bir hale getirerek toplanan kirlerin ikinci bir yere bulaşmasını da önlüyor. Çifte HEPA filtre sayesinde evdeki koku, bakteri ve tozlar çok daha etkili bir şekilde temizleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.