LG'nin kıvrılabilir televizyonuna göz attık (video)

LG tarafından CES 2019 kapsamında tanıtılan kıvrılabilir ekranlı 65 inç büyüklüğündeki televizyonunun özelliklerine kısaca göz attık.

LG'nin kıvrılabilir televizyonuna göz attık (video)

ABD'nin Las Vegas şehrinde düzenlenen CES 2019 fuarı hızlı başladı. Fuarın önemli katılımcılarından biri olan LG, yeni nesil Signature ailesinin kıvrılabilir ve katlanabilir 65 inç ekranlı yeni televizyonunu tanıttı. OLED teknolojisi kullanan televizyon üstünde bulunduğu standın içine kıvrılarak giriyor ve tamamen ortadan kayboluyor. 

LG'nin katlanabilir ve kıvrılabilir televizyonuna göz attık (video)


Ekran teknolojileri konusunda iddialı bir marka olan LG'nin yeni rulo şeklinde katlanabilir  televizyonu bu yıl içinde satışa sunulacak. Henüz satış rakamı belli olmayan televizyonu CES 2019 kapsamında görüp deneyimleme imkanı bulduk. 

4K çözünürlüğü destekleyen televizyonda LG'nin WebOS işletim sistemi kullanıyor. 100 Watt Dolby Atmos desteği sunan televizyon, şirket tarafından açıklanan rakamlara göre sorunsuz olarak 50 bin kez açılıp kapanabiliyor.

Lafı daha fazla uzatmıyoruz ve LG  OLED TV R isimli katlanabilir ekranlı televizyonun videosu ile sizleri baş başa bırakıyoruz:

Teknolojioku olarak yerinde takip edip en yeni teknoloji haberlerini sizlere aktaracağımız CES 2019 ile ilgili merak ettiğiniz her şey özel sayfalarımızda.