Güncel

LinkedIn yenileniyor!

Profesyonel sosyal ağ LinkedIn, kullanıcı dostu yeni profil sayfalarını gün yüzüne çıkardı.

LinkedIn yenileniyor!

Profesyonel sosyal paylaşım platformu LinkedIn, yeni sayfa tasarımlarının yanı sıra siteye dair güncel rakamları da paylaştı.

Temmuz ayında haber akışı bölümünü yeniden düzenleyen LinkedIn, geçtiğimiz ay da bildirim uyarıları eklemişti. Bu ayın ilk günlerinde sektör liderlerini takip etme özelliği getiren profesyonel ağda, kullanıcıların toplamda 6,2 milyon takipçi edinmesine olanak tanıdı.

Sitenin profesyonel yapısını koruyarak, daha basit ve kullanışlı hale getirmeyi hedefleyen LinkedIn, platformun tıpkı Facebook gibi "her gün takip edilen" bir araç olmasını istiyor.

1351002693_140327-350x232-linkedinnetwork.jpg

Son dönemde yapılan değişikliklere karşı kullanıcılardan olumlu yorumlar aldıklarını belirten LinkedIn yetkilileri tarafından toplantıda paylaşılan rakamlara göre; Ocak 2009'dan bu yana kullanıcı sayısı 32 milyondan 175 milyona çıkmış durumda.

Aylık tekil ziyaretçiler 2009'da 12 milyon iken, bugün 135 milyonu aşıyor ve mobil uygulamaların kullanımı yüzde 10'dan yüzde 23'e ulaşmış görünüyor.

Yorumlar
Misafir
Linkedin bir harika dostum.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.