Güncel

LPG'ye indirim, benzin ve motorine zam!

Sürekli oynayan akaryakıt fiyatlarında tekrar bir değişiklik söz konusu olacak. İşte yeni zam ve indirim haberleri.

LPG'ye indirim, benzin ve motorine zam!

Sektör kaynaklarına göre akaryakıt fiyatlarında tekrar bir değişiklik olacak. Uzun süredir sürekli artan ve indirim alan akaryakıt fiyatlarında tekrar durumlar değişecek. Sektörden gelen bilgilere göre pazartesi gecesinden itibaren geçerli olmak üzere daha bugün fiyatı düşen benzin ve motorine tekrar zam yapılacak. LPG fiyatında ise indirime gidilecek.

LPG'ye indirim, benzin ve motorine zam!

LPG'ye indirim, benzin ve motorine zam! - Resim : 1

Brent petrol fiyatında ve döviz kurlarındaki değişiklikler akaryakıt fiyatlarında direkt olarak oynamalara sebep oluyor. Ülkemizdeki akaryakıt fiyatları da direkt olarak dış etkenlere bağlı olarak değişiklik göstermeye devam ediyor. Bu kapsamda akaryakıt fiyatlarında yine oynama olacak.

Brent petrol fiyatları ve dolar kurundaki oynamalar ülkemizdeki akaryakıt fiyatlarının sürekli olarak güncellenmesine neden oluyor. En son geçtiğimiz gece benzin ve motorine sırasıyla 1,51 ve 2,41 TL indirim yapılmıştı. Ancak sürekli olarak değişen dış etkenlere bağlı olarak fiyatlar tekrar değişecek. Sektör kaynaklarına göre önümüzdeki günlerde benzin ve motorine zam gelecek. Buna göre pazartesiyi salıya bağlayan gece, benzine 56 kuruş, motorine ise 70 kuruş zam yapılacak.

İstanbul:
Motorin: 25,16 TL
Benzin: 19,18 TL
Ankara:
Motorin: 25,25 TL
Benzin: 19,31 TL
İzmir:
Motorin: 25,26 TL
Benzin: 19,29 TL

Yorumlar
Muallim
İndir bindir tekrar bindir. Soygun düzenine devam. Allah Allah Allah
Cevapla
Rasim bekdemir
Türkiye Akaryakıtı İtalya piyasasından mı alıyor Rusya ve kuzey Irak’tan yüzde 30 indirimli alıyor rafineri kendi fiyatını belirlesin sahipsiz bir piyasa yazık bu millete
Cevapla
İlgili
Bu haberi yazan ile başlığı atan farklı kişiler herhalde. Takım ruhu için tebriği hak etmişler.
Cevapla
71sabit
Haber yapıyorsunuz saçma sapan LPG ye indirim diyorsunuz ne kadar onu da yazınsana
Cevapla
Jay Jay
Acaba lpgye yapılan indirim ne kadar onu yazar mısınız :) haber başlığı ile içerik alakasız 😒
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.