Güncel

Lucifer final sezonu için yeni poster!

Ekranların tatlı ve yakışıklı şeytanı Lucifer'da artık yavaş yavaş yayın hayatının sonuna yaklaşıyor. Peki Lucifer'ın final sezonu ne zaman başlayacak?

Lucifer final sezonu için yeni poster!

Yayın hayatına Fox'da başlayan ancak daha sonra çeşitli nedenlerle Netflix'e transfer olan Lucifer, geride bıraktığı 5 sezonun ardından 6. ve son sezonuyla ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Ekranlara ilk çıktığı zaman 3 sezon olarak planlanan ancak daha sonra beklenenden fazla bir başarıya ulaşmasının da etkisiyle ömrü uzatılan Lucifer'ın son sezonu olduğu geçtiğimiz günlerde Henderson tarafından atılan bir tweet ile resmileşmişti.

Mart ayında gelen bu haberin ardından dizinin takipçileri #ThankYouLucifer hastag'ini gündeme taşımış ve bir nevi sevilen diziye gönül borçlarını ödemişlerdi. İşte böyle sıkı takipçilere sahip olan dizi, 10 Eylül tarihinde yayımlanacak 6. sezonu ile ekranlara veda edecek.

Lucifer final sezonu için yeni poster!

(Dikkat yazımızın bundan sonraki bölümünde dizinin son sezonu hakkında önemli spoiler bulunmaktadır.)

Lucifer final sezonu için yeni poster! - Resim : 1

Dizinin 5. sezonunun sonunda Lucifer Morninstar ve Chloe Decker'ın mutlu sonlarına şahit olmuştuk. Ayrıca Lucifer, kötü ikiz kardeşi Michael'in kanatlarını kesmiş ve bu hamlesiyle Flaming Sword'u ve Tanrı'nın yerini talep etmişti. Evet daha önce bu diziyi hiç izlemediyseniz, yazar burada ne demek istiyor diye kafanız karışmış olabilir ancak Lucifer tam olarak böyle bir dizi. Eğer bu konu dikkatinizi çektiyse, izlenecekler listesine bu diziyi de eklemenizi tavsiye ederiz.

Son olarak dizinin yapımcıları, ilgiyi diri tutmak ve yaklaşan son sezon öncesinde takipçilerini mutlu etmek için yeni bir poster paylaştı. Peki siz bu dizi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.