Güncel

Lucifer final sezonu için yeni trailer yayınlandı

Bu yıl son defa hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan Lucifer dizisinden yeni bir fragman daha geldi.

Lucifer final sezonu için yeni trailer yayınlandı

Ekranların tatlı ve sempatik şeytanı Lucifer, bu yıl 6. sezonuyla ekranlara veda edecek. Aslına bakacak olursak, başlangıçta 3 sezon olarak düşünülen dizi daha sonra beklenenin çok üzerinde bir ilgiyle karşılaşınca ömrü de doğal olarak 6. sezona kadar uzamıştı.

Şu an Netflix'de takipçileriyle buluşan dizinin yeni fragmanında, Chloe'nin şeytanla savaştığı ve Lucifer'ın ise tehlike altında olduğu görülüyor. Bildiğiniz üzere her bölümde şeytansal özellikleri ve beklentileri biraz daha azalan Lucifer, son bölümlere doğru kendini hepten dünyaya adamış ve öbür dünyadan iyiden iyiye kopmuştu.

Lucifer final sezonu için yeni trailer yayınlandı

Lucifer'ın yıldızları arasında Tom Ellis, Lauren German, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt ve Rachael Harris bulunuyor. İlk olarka Fox'ta yayınlanan ancak daha sonra bu kanal tarafından projesi sonlandırılan dizi, bu sayede bugün hala özgürce kendini ifade edebildiği Netflix'de yayım hayatına devam ediyor.

2 bölüm halinde yayımlanan serinin 4. filminin ilk kısmı Ağustos 2020 yılında ikinci kısmı ise Mayıs 2021 yılında izleyicilerle buluşmuştu. Dizinin yeni sezonunun da bu şekilde iki farklı bölümde mi yoksa tek seferde mi yayınlanacağı konusunda bir bilgi şu an için bulunmuyor.

Bununla birlikte, dizinin bu sene son sezon olması artık %100 bilgi. Yine de bazı hayranlar, dizinin sona ermemesi ve en az 10 sezon sürmesi gerektiğini dile getirmektedir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.