LUNC bir haftada %25 yükseldi! Devamı gelir mi?

Terra Classic, LUNC bir haftada %25 artarken 1 milyar dolarlık piyasa değerini geri aldı!

LUNC bir haftada %25 yükseldi! Devamı gelir mi?

Terra Classic ( LUNC ), Terraform labs ekosisteminin çöküşü nedeniyle değerinde büyük bir düşüş olmasına rağmen toparlanmaya başlıyor.

LUNC bir haftada %25 yükseldi! Devamı gelir mi?

Aslında, piyasalardaki istikrarsızlığa rağmen LUNC, 14 Aralık'tan bu yana ilk kez 27 Aralık itibariyle 1 milyar dolarlık bir piyasa değerini toparladı.

LUNC bir haftada %25 yükseldi! Devamı gelir mi? - Resim : 1

Terra Classic 1 aylık piyasa değeri tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Dönüm noktası, 26 Aralık'ta başlayan Terra Classic rallisinin ardından geliyor; LUNC, son 24 saatte %13,95 ve önceki haftaya göre %27,26 artışla 0,00017 $'dan el değiştiriyor ve toplam piyasa değeri 1,014 $ yedi günde 220 milyon doların üzerine çıktıktan sonra milyar.

LUNC bir haftada %25 yükseldi! Devamı gelir mi? - Resim : 2

Terra Classic 1 haftalık fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

LUNC yeni teklif arasında toplandı

En son ralli, topluluk, tüm LUNC yakmalarının %50'sini bir topluluk geliştirme havuzuna taşıma kararını bozacak yeni bir planı oylarken meydana geldi.

Luna Topluluğu içinde meydana gelen karışıklığın ardından, Drexel Üniversitesi bilgisayar bilimleri doçenti tarafından ortaya atılan yeni bir öneri; Ed Kim ilgi görüyor. Gerçekten de, Teklif 11168 (Ortak L1 Görev Gücü) artık oylamaya açık, bu da Luna Classic'in fiyatını artıran faktörlerden biri.

Bir bütün olarak topluluk, birkaç farklı geliştirme girişimi planlayarak çabalarını LUNC'yi canlandırmaya odaklıyor. Spesifik olarak, ağ, varlığın değerini artırmak için LUNC belirteçlerinin yakılma hızında bir artış gördü.

Özellikle, Terra Classic'in fiyatı, yerleşik kuruluşlardan gelen belirteç için artan destek nedeniyle artmaya devam ediyor. Örnek olarak, Binance gönüllü olarak LUNC spot ve marj işlem ücretlerini yakmaya başladı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.