Güncel

LUNC Terra Classic'e bir haftada 1,7 milyar dolar pompalandı! Devamı gelir mi?

LUNC %107 artarken, yatırımcılar bir haftada Terra Classic'e 1,7 milyar dolar pompaladı!

LUNC Terra Classic'e bir haftada 1,7 milyar dolar pompalandı! Devamı gelir mi?

Kripto yatırımcılar, şu anda çökmüş olan Terra ( LUNA ) ekosisteminin platforma daha fazla sermaye pompalayan orijinal zinciri Terra Classic'e (LUNC) ilgi göstermeye devam ediyor. Tokene olan ilgi, devam eden ayı piyasasına ve LUNC'nin müthiş fayda sağlamamasına rağmen artıyor.

LUNC Terra Classic'e bir haftada 1,7 milyar dolar pompalandı! Devamı gelir mi?

LUNC piyasa değeri, 8 Eylül itibariyle, CoinMarketCap verilerine göre 1 Eylül'de kaydedilen 1,59 milyar dolardan %101,2 artarak 3,2 milyar dolara yükseldi.

LUNC Terra Classic'e bir haftada 1,7 milyar dolar pompalandı! Devamı gelir mi? - Resim : 1

LUNC yedi günlük piyasa değeri. Kaynak: CoinMarketcap

Satın alma baskısı fiyata da yansıdı ve varlık bir haftada %107 değer kazandı ve şimdi piyasa değerine göre en büyük 24. kripto para birimi oldu. Basın saatine göre, LUNC son 24 saatte %62'nin üzerinde kazanç kaydettikten sonra 0,0055 dolardan işlem görüyordu.

LUNC Terra Classic'e bir haftada 1,7 milyar dolar pompalandı! Devamı gelir mi? - Resim : 2

LUNC yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

LUNC rallisinin tetikleyicileri 

LUNC topluluğu tarafından yapılan giriş, kullanıcılar aynı zamanda dolandırıcılık parası durumundan kurtulmak için çabalarken, ağın kaybettiği ihtişamını yeniden kazanma girişimidir.

Bu hedefe ulaşmak için, LUNC yatırımcıları çoğunlukla sosyal medya kampanyaları tarafından desteklenen kısa süreli LUNC'ye başvurdu. Çöküşün ardından bazı kullanıcılar, varlığın Dogecoin ( DOGE ) ve Shiba Inu ( SHIB ) gibi mem paralarının büyüme yörüngesini kopyalayacağını umuyor. 

Aynı zamanda, LUNC, belirteci listelemeye devam eden kripto para birimi borsaları gibi farklı kuruluşlardan destek almaya devam ediyor. Devam eden LUNC ağ geliştirmesinin ardından destek arttı. 

Örneğin, kripto borsası KuCoin, yakma mekanizmasını tanıttıktan ve bir vergi yol haritası yayınladıktan sonra LUNC ağının yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu. Ralli, 520 milyardan fazla stake edilen jetonun yanı sıra 400 milyondan fazla yanmış LUNC jetonu ile uyumlu hale geldi.

Ayrıca Terra , topluluğu ağdaki tüm yönetişim faaliyetleri hakkında bilgilendiren  yeni bir Yönetişim Uyarı Botu'nu kullanıma sundu. Genel olarak, LUNC rallisi, çöken şirketlere ait kripto para birimlerinin yörüngesini takip ediyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.