Güncel

Mahkeme kararıyla erişim engellendi; 'Sikayetvar.com'

Mahkemenin verdiği erişim yasaklarından Sikayetvar.com da nasibini aldı!

Mahkeme kararıyla erişim engellendi; 'Sikayetvar.com'

 E-ticaret dünyasında, Türkiye'deki müşterilerin vazgeçilmezlerinden birisi olan www.sikayetvar.com'a geçtiğimiz saatlerde mahkemenin verdiği kararla erişim yasaklandı. “İstanbul 2. Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’nın 18.07.2013 tarihli 2013/114 E. ve / sayılı kararı” ile erişimi yasaklanan siteye dün akşam saatlerinden beri ulaşılamıyor.

1375347514_sikayetvar-engelleme-640x175.jpg

E-Ticaret'te müşterilerin güvendiği sitelerden birisi haline gelen sikayetvar.com yetkilileri twitter üzerinden yaptığı açıklamada, siteye sikayetvar.com.tr üzerinden rahatlıkla erişilebileceği, engelleme kararının ise çalışanlardan kaynaklı ufak bir sorun sonucunda ortaya çıktığını dile getirdi. Tebligatı göremediklerini, 1 2 gün içinde sitenin tekrardan kullanıma açılacağını söyledi.

 1375347457_20121122143202sikayetvarsitelogo.png

TurkTelekom ve TurkNet hattı üzerinden yapılan girişlerde erişimin yasak olduğu bilinen sikayetvar.com'un kısa bir süre sonra tekrardan yayın özgürlüğüne kavuşacağı gelen güçlü iddialar arasında. 

Yorumlar
Misafir
bi sorun cozmuyodu zaten bu site firma reklamı yapar sadece
Cevapla
Misafir
İleri demokrasi var o yüzden engellenmiştir. Müstehak !! Şikayet etme,kaz ol koyun ol oy ol !!
Cevapla
Misafir
Onca firmanın ahı tutmuştur :) şaka bir yana benim gibi alıcılar için eşi bulunmaz bir site.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.