Güncel

Malicious filminden merak uyandıran fragman!

Korku filmi Malicious'tan yeni fragman paylaşıldı.

Malicious filminden merak uyandıran fragman!

Korku filmi Malicious'tan uluslararası bir fragman yayınlandı. Korku filmi Malicious ile ruhların uyanışına hazır mısınız? Prömiyerini Cinepocalypse 2018'de gerçekleştiren korku filmi, klasik korku filmi konusunun yeni bir mahsülünü seyircilerle buluşturuyor. Filmin hikayesine gelecek olursak;

Genç üniversite profesörü Adam ve güzel eşi Lisa her açıdan çok mutlu bir çiftlerdir. Birbirlerini seven ve mutlu bir evlilikleri olan ikili, yakın zamanda ailelerini de genişletmeyi planlamaktadırlar. Lisa'nın hamile kalması, ikilinin mutlu yuvalarına yeni bir renk getirecektir.

Malicious filminden ilk fragman geldi!

Bu süreçte yeni bir eve taşınan çift, mutluluklarının bozulamaz olduğunu düşünse de, geldikleri ev çok gizli bir sırrı saklamaktadır. Şans eseri evdeki lanetli bir kutuyu keşfeden çift, içinde ne olduğu bilmeden kutuyu açar ve şeytani bir varlığı serbest bırakır. Bu doğaüstü varlık, kötü amaçları uğruna hiçbir şeyin onun önünde durmasına izin vermeyecektir.

Günden güne garip olaylar yaşamaya ve tuhaf şeyler görmeye başlayan çiftin yuvasına karanlık ve çaresizlik hakim olmaya başlar. İkili yardım için, Adam'ın çalıştığı üniversitenin parapsikoloji bölümü uzmanı Dr. Clark'tan yardım isterler. Artık bu mücadele, ölüm-kalım savaşına dönüşecektir. 

Korku filmi Malicious'un henüz ne zaman vizyona gireceği açıklanmış değil. Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.