Güncel

Mansur Yavaş Twitch'e geldi! Başkan oyun mu oynayacak?

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, yeni nesili kucaklamak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Mansur Yavaş şimdi de Twitch hesabı açtı.

Mansur Yavaş Twitch'e geldi! Başkan oyun mu oynayacak?

Oyuncuların platformu olarak bilinen Twitch, bu sefer farklı bir olay ile gündeme geldi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sürpriz bir şekilde Twitch hesabı açtı. 12 saat gibi kısa sürede video yüklemeden 33.000 takipçiye ulaşan Mansur Yavaş'ın şimdilik Twitch'i nasıl kullanacağı bilinmiyor.

Mansur Yavaş'ın günlük yaşamından çok az şey bildiğimiz için Twitch'te oyun oynayıp oynamayacağını kestirmek güç. Muhtemelen Başkan Mansur Yavaş, Twitch'i gençler ile sohbet etmek için kullanacak.

Daha önce ünlü Twitch'ci pqueen'in paylaşımını alıntılayarak "Sevgili Pelin, İçeriklerin beni ve ailemi çok eğlendiriyor. Gençlerimizin pozitif enerjisi bizleri mutlu ediyor. Twitch’te bir gün yayınına katılıp chat'e selam vermek isterim." ifadesini kullanan Mansur Yavaş, bu tweet'i ile ortalığı sallamıştı.

Mansur Yavaş Twitch

Siyasetçilerin gençleri kucaklaması oldukça güzel bir davranış. Oyun oynamasalar bile gençlerin dijital dünyada nasıl zorluklar çektiğini, oyun, konsol ve ekran kartı fiyatlarının fırlamasından kaynaklanan şikayetleri en doğru bir şekilde bu mecralar üzerinden ölçebilirler.

Twitch hesabı açar açmaz onaylanan Mansur Yavaş'ın sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Peki, siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce de siyasetçiler Twitch gibi gençlerin sıkça kullandığı platformlarda aktif olarak varlık gösterip, sorunları dinlemeli mi? Gelin yorumlarda saygı çerçevesinde tartışalım.

Yorumlar
Olmaz Öyle Saçma Şey
yaşatmazlar adamı (uganda başkanına dedim kesinlikle bizim başkanlara bir şey demedim )
Cevapla
sa
as
Evzzzz
Adam Gibi Adam Mansur Başkan millet odun göre göre adam nasıl olunur unutmuşlar 😂
Cevapla
mim mal mısın amk
ne yapmadı ki iyi olan her şeyi yapıyor :D?
Mim
Ne yaptı da adam dedin
ahmet mert ert
bisiklet ordan hesabındaki kkullanıcı kardeşim sen rahhatsın diye herkez rahat değil
Cevapla
ahmet mert ert
mansur ilk once insanların ihtiyaçalrını karşılasın oyun oynuyor bu bu nasıl işş
Cevapla
Emre
Kardeş herhalde yaptıklarını duymadınız ??
Kayseri
Seni seviyoruz ve destekliyoruz sayın başkana ve ekibine munihten selam olsun
Cevapla
Mim
😂😂😂😂😂
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.