Güncel

Mark Zuckerberg bu ölümle sarsıldı!

Facebook, bakın hangi ölüm haberiyle yasa büründü?

Mark Zuckerberg bu ölümle sarsıldı!

Dünyanın en büyük şirketleri arasında iyi bir konuma sahip olan Facebook, merkezi Amerika olmak üzere bir çok ülkede ofisler dahilinde hizmet veriyor. Hizmet ettiği binalardan birisi de Amerika San Francisco'da bulunan merkez binasında geçtiğimiz günlerde ani bir ölüm haberi tüm şirketi yasa boğdu.

1374575459_articlelarge.jpg

2008 yılında Google'dan büyük teklif verilerek Facebook'a transfer edilen lezzet şefi Josef Desimone, geçtiğimiz günlerde geçirdiği motosiklet kazasıyla hayatını kaybetti. 2008 yılından günümüze kadar Facebook'un karnını doyuran ünlü şefin ölümü şirkette büyük yasla yankılandı. Henüz üzerinden çok geçmeyen bu ölüm şirket ve çalışanlarını olduğu kadar Mark Zuckerberg'i de üzmüş durumda.

1374575632_fb.jpg

Josef Desimone'nin ölümün ardından 200'e yakın şirket çalışanı çeşitli mesajlar yayınladı. Konu ile ilgili Facebook hesabından açıklama yapan Mark Zuckerberg de mesaj yayınlayanlar arasında. Şef Josef diye tanımladıkları dostlarını kaybetmenin hüznünü yaşadıklarını belirten açıklama yazısı takipçilerini ve tüm dünyayı üzdü.

1374575490_file.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.