Güncel

Mark Zuckerberg'in e-mail adresi deşifre mi oldu?

Mark Zuckerberg'in yeni özelliği tanıtırken ekranda yanlışlıkla e-posta adresi de gösterildi.

Mark Zuckerberg'in e-mail adresi deşifre mi oldu?

Bu sabah sizlere Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in f8 Geliştirici Konferansı'nda yeni Anonim Giriş özelliğini duyurduğunu bildirmişti. Şimdi ki bomba ise Mark Zuckerberg'in yeni özelliği tanıtırken ekranda yanlışlıkla e-posta adresi de gösterildi.

1398948661_img20140501143602.jpg

Mark Zuckerberg'in Facebook profilindeki bilgilerin gösterildiği ekranda Mark Zuckerberg'in özel "mz@fb.com" e-posta adresi gözükmüş oldu. Mark Zuckerberg’in giriş yaptığı Facebook uygulamasında görünen mz@fb.com e-posta adresinin Facebook’un mail hizmetine kayıtlı olması ilk etapta bu adresin doğru olma ihtimalini yükseltse de kullanıcıların bu adrese mail göndermesinden sonra Facebook’un yapmış olduğu şaka ortaya çıktı.

Etkinlikte görünen “mz@fb.com” adresine mail göndermek isteyen kullanıcıların hevesleri kursağında kaldı. Çünkü sistemde kayıtlı olmadığı için bu adrese e-posta gönderilemiyordu. Herne kadar şaka olduğu söylense de bu olayın ardından Facebook yönetiminin Zuckerberg'in mail adresini bilerek iptal ettirdiği  iddia ediliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.