Markafoni yine ödüllerle başladı!

“Markafonik Aşk” kampanyasıyla perakende kategorisinde Effie Bronz Ödülü’nün sahibi oldu.

Markafoni yine ödüllerle başladı!

Reklam dünyasının Oscar’ı sayılan Effie Ödülleri’nde www.markafoni.com, “Markafonik Aşk” kampanyasıyla perakende kategorisinde Effie Bronz Ödülü’nün sahibi oldu.

2008 senesinde Türkiye’nin ilk ve lider özel alışveriş kulübü olarak kurulan www.markafoni.com, aradan geçen 5 sene içerisinde birçok “ilke” imza attı. Özel alışveriş kulübü konseptini Türkiye’ye getiren ve tüketici ile tanıştıran Markafoni, ürün çeşitliliği, özel avantajlar, renkli kampanyalar, güvenilirliği, iade süreçlerinin kolaylığı, hizmet kalitesi, sponsorlukları ve marka değeriyle benzerlerinden ayrılıyor ve kurulduğu günden bu yana özel alışveriş kulüpleri arasındaki liderliğini koruyarak fark yaratmaya devam ediyor.

Markafoni, Effie Ödülü’yle iletişim başarısını bir kez daha tescilledi!

2013 senesine ödülle giriş yapan Markafoni, 1 Nisan Pazartesi akşamı Four Seasons Bosphorus Oteli’nde düzenlenen törenle reklam dünyasının Oscar’ı kabul edilen Effie Ödülü’nü aldı. Effie Ödülleri, Reklamcılar Derneği ile Reklamverenler Derneği tarafından 2005’ten bu yana her iki yılda bir veriliyor. Reklamcılar Derneği Başkanı Alper Üner’in yanı sıra reklamveren, reklam ajansı, medya ajansı, araştırma firmaları ve akademisyenlerden öncü isimlerin yer aldığı 14 kişilik jüri kurulu 215 başvuruyla katılım rekoru kırılan yarışmada, 135 finalistin dosyaları arasından Markafoni’yi “Markafonik Aşk” temalı kampanyasıyla perakende kategorisinde Effie Bronz Ödülü’ne layık buldu.

1365074381_odulresmi.jpg

2013 senesi ödüllerle başladı!

Markafoni, 2013’ün henüz ilk ayında her yıl Avrupa’nın en iyi girişimlerini belirleyen, Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden Europas’ta En iyi MENA (En İyi Orta Doğu ve Kuzey Afrika) girişimi seçildi. 20 farklı kategoride ödül dağıtılan Europas’ta Markafoni, halk seçimi kategorisinde ise Avrupa çapındaki 616 şirket arasından üçüncü oldu. Böylece Markafoni, Europas ödülü alan ilk Türk internet şirketi oldu.

Tüketici değerlendirmeleri araştırması DORinsight Araştırması’nda “En Başarılı 2. Alışveriş Sitesi” unvanına da layık görülen Markafoni, Türkiye’nin Süper Markaları arasına giren ve iki senedir sektöründe Lovemark seçilen tek özel alışveriş kulübü.

Trendgroup ile Turkishtime’ın yine bu yılın başında beraber düzenlediği “Türkiye’nin En Beğenilen Online Alışveriş Siteleri Araştırması”nda Markafoni, tüm kategorilerde en iyi tanıtım yapan alışveriş sitesi ve kıyafette en çok tercih edilen site oldu.

Markafoni gençlerin de gözdesi!

İstanbul Üniversitesi ÇEKO Kulübü’nün (Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Kulübü) bu yıl ilk kez düzenlediği Karınca Ödülleri’nde “En iyi Alışveriş Sitesi” ödülünü kazanan www.markafoni.com, yeni neslin en beğendiği sitelerden biri olduğunu da kanıtladı.