MediaMarkt CLUB yaş gününe özel indirim kampanyası

MediaMarkt CLUB yaş gününe özel indirim kampanyasında onlarca farklı üründe indirim fırsatı sunuluyor.

MediaMarkt CLUB yaş gününe özel indirim kampanyası

Avrupa'nın açık ara en büyük teknoloji marketleri zinciri olan MediaMarkt'ın üyelerine özel servisi olan MediaMarkt CLUB, birçok avantaj ve kampanyada ayrıcalık sunuyor.  MediaMarkt CLUB, yaş gününe özel bir kampanya ile üyelerine avantajlar sunmaya devam ediyor.

MediaMarkt CLUB yaş gününe özel indirim kampanyası

13-15 Mart 2020 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında MediaMarkt CLUB üyelerine mediamarkt.com.tr adresindeki onlarca farklı üründe indirim fırsatları sunuluyor. Bu ürünler arasında çamaşır makinesinden, cep telefonuna, epilasyon cihazından televizyona kadar birçok ürün bulunuyor.

MediaMarkt fiyatları indiriyor, üstüne hediye de veriyor

13 Mart tarihinde başlayacak ve hem MediaMarkt mağazalarında hem de mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak MediaMarkt CLUB’ın yaş günü kampanyası, 15 Mart’a kadar sürecek olup binlerce üründe indirim gerçekleştirilecek. Bu ürünler arasında 999 TL’den satışa çıkan Huawei MediaPad T5 10.1" 16 GB tablet dikkat çekerken iPhone 7 ise 3.099 TL’den satılacak olup eski telefonunu getirene 1.140 TL’ye varan indirim de uygulanacak. Bununla beraber faizsiz ve masrafsız 10 aya varan taksit fırsatıyla 1.799 TL’den satılacak Oppo A5 2020 64 GB akıllı telefonu alanlara Arzum AR4085 Pronto 2’si 1 arada dikey süpürge veya Arzum AR2007 Sultane ızgara ve tost makinesi hediye edilecek. Samsung’un dev ekranlı ve 4K’lı QLED televizyonu ise 5.999 TL’den, peşin fiyatına 6 taksit fırsatıyla sunulacak.

Üyelerine birçok avantaj sunan MediaMarkt CLUB yaş gününe özel indirim kampanyası ile ilgili detayları ilgili internet sitesinde bulabilirsiniz.