Güncel

mediamarkt.com.tr’de 3 Gün 3 Gece Kampanyası

Mağazalarını koronavirüse karşı önlem amaçlı geçici bir süre kapatan MediaMarkt, mediamarkt.com.tr’de 3 Gün 3 Gece Kampanyası ile fırsatlar sunmaya devam ediyor.

mediamarkt.com.tr’de 3 Gün 3 Gece Kampanyası

MediaMarkt, Türkiye’yi de etkisi altına alan koronavirüs sonrası ülke genelinde hizmet verdiği tüm mağazalarını geçici bir süreliğine kapatma kararı aldı. Bu süre boyunca müşterilerine mediamarkt.com.tr ve Çağrı Merkezi üzerinden hizmet vermeye devam ediyor. MediaMarkt “İhtiyacınız olan tüm teknolojiler tek tıkla kapınızda“ diyor ve teknolojiseverleri mutlu edecek kampanyalarına devam ediyor. Teknoloji zincirinin 3 Gün 3 Gece Kampanyası 23-25 Mart tarihleri arasında geçerli olacak. Bu yeni kampanyada akıllı telefondan küçük ev aletlerine, televizyondan bilgisayarlara, beyaz eşyadan süpürgeye birçok ürün indirime giriyor.

mediamarkt.com.tr’de 3 Gün 3 Gece Kampanyası

Kampanya kapsamında PHILIPS GC4902/20 Azur Buharlı Ütü 549 TL yerine 469 TL fiyat etiketiyle satılacak.

PHILIPS FC9750/07 Torbasız Elektrikli Süpürge ise 1.199 TL yerine 949 TL fiyat etiketine sahip oldu.

Kampanyanın en dikkat çekici ürünü ise iPhone 7 Plus. Bu cep telefonu kampanyaya 3.989 TL fiyat etiketi ile katılıyor.

Kampanyanın bir diğer ürünü ise DYSON Big Ball Absolute 2 Torbasız Elektrikli Süpürge. 3 Gün 3 Gece Kampanyası fırsatları kapsamında bu süpürge 3.999 TL yerine 3.499 TL fiyat etiketine sahip oldu.

23-25 Mart 2020 tarihleri arasında geçerli olacak 3 Gün 3 Gece Kampanyası ile ilgili detaylı bilgiyi MediaMarkt'ın internet sitesinde bulabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.