Mehmet Ali Erbil'den Ece Ronay davası hakkında şaşırtıcı açıklama!

Geçtiğimiz günlerde gündeme oturan Mehmet Ali Erbil ve Ece Ronay davası hakkında gelişmeler haberimizde.

Mehmet Ali Erbil'den Ece Ronay davası hakkında şaşırtıcı açıklama!

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı ve TikToker Ece Ronay ile Mehmet Ali Erbil arasında geçenler sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Şarkıcı Ece Ronay'ı taciz etmekle suçlanan Mehmet Ali Erbil bugün yeni açıklamalarda bulundu.

TikToker ve şarkıcı Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı mesajları sosyal medyadan paylaşmıştı. Ardından uzun süre televizyon programları da dahil olmak üzere bu konu gündemden inmedi.

Mehmet Ali Erbil'den Ece Ronay davası hakkında şaşırtıcı açıklama!

Mehmet Ali Erbil'den Ece Ronay davası hakkında şaşırtıcı açıklama! - Resim : 1

Mehmet Ali Erbil, sunuculuk yaptığı İbrahim Tatlıses’in konseri öncesi gazetecilerin bazı sorularını yanıtladı. Erbil açıklamaları sırasında kamuoyundan özür diledi. Mehmet Ali Erbil konuyla ilgili olarak: "Daha fazla ince eleyip sık dokurum artık. Eleyip sık dokumadığımın farkına vardım. Bir tek yanlışım o. Özür diliyorum kamuoyundan yani" diye konuştu. Erbil, "Bundan sonra da sosyal medyada yürümeyin" diyen bir basın mensubuna ise "Bundan sonra sosyal medyada yürümeyeceğim. Benim en büyük yürümem takibe takip..." diyerek karşılık verdi.

"Sosyal medyayı kapattım defterde diyebiliyor musunuz? "sorusuna ise Erbil "Çok eğleniyorum. Yok öyle diyemem. Çok oyalanıyorum" diye konuştu.

Ece Ronay tarafından ise henüz bu yorumlara bir cevap gelmedi. En son Ronay'ın eski nişanlısı ile buluşan Mehmet Ali Erbil konunun üstünü kapatmak istediğini söylemişti. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.