Güncel

Mehmet Günsür olay pozu ile sosyal medyayı salladı

Son dönemin popüler isimlerinden biri olan Mehmet Günsür geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden bir paylaşımda bulundu. Günsür'ün paylaşımı büyük ses getirdi.

Mehmet Günsür olay pozu ile sosyal medyayı salladı

Son dönemde yer aldığı dizilerle adından sıkça bahsettiren Mehmet Günsür, sosyal medyada yaptığı paylaşımda adeta bomba etkisi yarattı. 

Günsür'ün paylaşımına çeşitli sosyal medya mecralarından farklı yorumlar geldi. Kimisi Günsür'ün paylaşımını çok beğenip farklı kitlelere destek amacı taşıdığını savunurken, kimisi de bu paylaşımı Günsür'e yakıştıramadığını belirtti.

Dilerseniz Günsür'ün paylaşımına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Mehmet Günsür olay pozu ile sosyal medyayı salladı - Resim : 1

Malum sosyal medya dipsiz bir kuyu gibi. Dolayısıyla yapılan bir paylaşımın herkes tarafından beğenilmesi, herkes tarafından takdir edilmesi zaten imkansız. Hele ki böyle bir paylaşım için pek çok kafadan farklı sesler çıkacağı zaten aşikar bir konu.

Mehmet Günsür olay pozu ile sosyal medyayı salladı

Aslında son dönemde farklı ünlü isimlerin sosyal medya paylaşımlarıyla odak noktası haline geldiğini biliyoruz. Dolayısıyla bu tarz farklı paylaşımlar bilinçli olarak yani dikkat çekmek için de yapılıyor olabilir. 

Türkiye'de çok yaygın olmasa da özellikle yurt dışında bu tarz ses getirecek paylaşımların hayli yaygın olduğu bilinen bir gerçek.

Hatta bazı isimlerin özel fotoğraflarını bilinçli olarak sızdırdığı bile iddia edilmekte. Sonuçta sosyal medya tekrardan gündeme gelmenin en basit yolu. Çok fazla para harcamadan milyonlarca kişiye ulaşabildiğiniz bir mecra.

Doğal olarak ünlü isimler de bu mecraları verimli bir şekilde kullanıyorlar. 

Peki siz Mehmet Günsür'ün bu pozu ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Sevim Ay
Allah böyle yaratıkları bizden ve milletimizden uzak eylesin, şahsiyetsiz, daha ağır konuşurdum ama midem bulandı görünce
Cevapla
Lan Yaragut Senin Bu Sayfada Ne İsin Var
Durudut durudut kaslarina bakmaya geldin dimi
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.