Güncel

Metaverse tokenleri haftalık çift haneli kazançlar görmeye başladı!

Piyasa değerine göre en iyi 5 Metaverse tokeni, haftalık çift haneli kazançlar gördü!

Metaverse tokenleri haftalık çift haneli kazançlar görmeye başladı!

Zor bir dönemin ardından, kripto piyasasındaki varlıkların çoğu, büyük gelişmeler gören birkaç metaverse belirteçleri de dahil olmak üzere toparlanma yolunda devam ediyor.

Metaverse tokenleri haftalık çift haneli kazançlar görmeye başladı!

Spesifik olarak, piyasa değerine göre metaverse ile ilgili ilk beş token, Decentraland ( MANA ), The Sandbox ( SAND ), ApeCoin ( APE ), Theta Network ( THETA ) ve Axie Infinity ( AXS ) 7 Temmuz'da alınan CoinMarketCap verilerine göre, önceki haftadaki değerine göre çift haneli kazançlar gördü.

Bunların arasında The Sandbox, değerini %31.86 artırarak haftalık kazançlarda ikna edici liderdir. Bu yazıyı yazdığımız sıralarda 1.28$'dan işlem görmektedir. Bu tokeni, fiyatı şu anda 5,03 $ olan ve hafta boyunca %17,44 artış kaydeden Bored Ape Yacht Club (BAYC) ekosisteminin yerel tokeni ApeCoin takip ediyor.

Metaverse tokenleri haftalık çift haneli kazançlar görmeye başladı! - Resim : 1

Axie Infinity tokeni, bir hafta içinde %12.74 kazanarak 15.02$ fiyatla sona erdi. Decentraland'ın, kullanıcıların meta veri tabanında arazi satın alabilecekleri bir kripto para birimi ve platform olan MANA, haftalık kazançlar açısından dördüncü sırada yer alıyor ve haftada %12,10 artarak 0,9166 $ fiyatına ulaştı.

Son olarak, merkezi olmayan video dağıtım ağı Theta'nın tokeni %10,20 kazançla beşinci sırada yer alıyor ve şu anda 1,25 dolardan işlem görüyor.

Metaverse'e olan ilgi artıyor mu?

Gerçekten de, bu tokenler tarafından kaydedilen artan kazançlar, metaverse ile ilgili ticari markalar için başvuruda bulunan artan sayıda ünlü kişi, şirket, spor kulübü ve kuruluş tarafından da gösterilmektedir.

Finans analizleri ile bilinen Finbold'un bildirdiği gibi, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki NFT ile ilgili ticari markalar 1 Ocak'tan 31 Mayıs 2022'ye kadar 4.000'i aştı ve bu da yılın ilk yarısında günde yaklaşık 27 yeni NFT ticari markasının dosyalandığını gösteriyor.

Ayrıca lisanslı metaverse marka avukatı Michael Kondoudis , 7 Temmuz'da Twitter üzerinden takipçileriyle 2022 yılında 3.300'ün üzerinde metaverse ticari marka başvurusu olduğunu paylaştı .

Özellikle, yılın ilk yarısında, 2021'in tamamında yapılan 1.866 başvuruya kıyasla toplam 3.350 başvuru oldu ve bu da zaten %44.29'luk bir artışı temsil ediyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.