Mevlid Kandili’ne özel en güzel kandil mesajları! - Page 1

Kelime anlamıyla doğum zamanını ifade eden Mevlid, Peygamberimiz Hz. Muhammed'in doğduğu geceyi nitelemektedir. İslam dininin Peygamberi olan Hz. Muhammed'in Rebiülevvel ayının on birinci gecesinde doğduğu bilinmektedir, ancak tarih kesin olarak bilinmemektedir. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın dini günler takvimine göre, bu sene Mevlid Kandili 8 Kasım 2019 Cuma günü yani bugün idrak edilecek.


Bu özel günde sevdiklerinize gönderebielceğiniz en güzel Mevlid Kandilli mesajlarını sizler için bir araya getirdik.


İşte Mevlid Kandili’ne özel en güzel kandil mesajları;


Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, kandilin mubarek olsun.

Mevlid Kandili’ne özel en güzel kandil mesajları! - Page 2

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

Mevlid Kandili’ne özel en güzel kandil mesajları! - Page 3

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdigimiz; fakat gelecek adina umutla dolu oldugumuz su dönemlerde yeniden bir uyanisa vesile olur. Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.

Mevlid Kandili’ne özel en güzel kandil mesajları! - Page 4

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul kandilin mubarek olsun.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.