Güncel

Mi 10T / Mi 10T Pro için Ocak 2022 güncellemesi!

Mi 10 serisine en son güncelleme olan Ocak güncellemesi geliyor. Değişiklik günlüğü ve indirme linklerini bu haberimizde bulabilirsiniz.

Mi 10T / Mi 10T Pro için Ocak 2022 güncellemesi!

Xiaomi, Mi 10T / Mi 10T Pro için Ocak 2022 güvenlik yamasını dağıtılmaya başlandı. Güncelleme şu anda Avrupa ve Endonezya bölgeleri için yayınlanıyor. Önümüzdeki günlerde daha fazla pazar için güncellemenin çıkması bekleniyor.

Mi 10T serisi en son güncellemeye kavuşuyor 

Değişiklik günlüğüne baktığımızda, sistemin güvenliğini ve kararlılığını artırmanın dışında diğer hiçbir özellikten veya değişiklikten bahsedilmemiş.

Mi 10T / Mi 10T Pro için yazılım güncellemesi, Avrupa'da V12.5.12.0 RJDEUXM yapı numarasıyla tanımlanırken, Endonezya için donanım yazılımı numarası V12.5.4.0 RJDIDXM olarak geliyor. Bu gelen son sürümü yüklemek için kullanıcıların yaklaşık 3,2 GB'lık paketi indirmeleri gerekli.

Eğer Avrupa veya Endonezya ROM'a sahip bir Mi 10T / Mi 10T Pro cihazınız varsa, Ocak 2022 güvenlik düzeltme eki güncellemesiyle ilgili bir bildirim alabilirsiniz. Henüz almadıysanız, Ayarlar>> Yazılım güncellemesine gidip yeni güncellemeyi gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, aşağıdaki bağlantı aracılığıyla dosyayı manuel olarak flaş edebilir ve telefonunuza kurabilirsiniz.

Mi 10T / Mi 10T Pro – Avrupa Kararlı V12.5.12.0 RJDEUXM

Mi 10T / Mi 10T Pro – Endonezya Kararlı V12.5.4.0 RJDIDXM

DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ:

(Sistem)

  • Android Güvenlik Yaması Ocak 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.

Mi 10T ve Mi 10T Pro cihazlarını kullananlar bu modellerden memnun mu? Düşüncelerinizi teknolojioku ailesine ve yorumlar bölümüne belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
Alperen
MIUI 13 ne zaman gelicek acaba
Cevapla
Adnan
True phone uygulamasını inidrin modlu olanını da bulursunuz ararsanız, bu uygulamayı yükleyip varsayılan yapın arama uygulaması olarak bunu kullanın sensör sorunu olmuyor bunda.
Cevapla
Hakan
Mi 10T pro kullanıyorum ve sensör problemi bende de var.onun dışında harika telefon
Cevapla
Emre
Bana 12.5.4 geldi güzel telefon mi10 t pro kullanıyorum kamerasi şarjı ekran genişliği çok güzel oyunlarda kasma yapmıyor biraz isinma olabiliyor bazen sarj konusunda uygulama sayısı arttıkça sarj biraz daha hızlı gitmeye başlıyor yada güncellemedende olabilir ilk aldığımda 2 3 4 gün gidiyordu simdi 1.5 bazen 2 gün internet kullanilmazsa 4 5 gün kullanılabilir sensör sorunu var konuşma sırasında kulaktan çekince ekran bazen siyah kalabiliyor kulağa götürünce ekran kapanmıyor farkli uygulamalara giriyor konuşmayi bitiriyor kulağa değdiği için o kötü yani ve ağırlık biraz ağır bir telefon bazen parmakları yoruyor uzun süre kullaninca elinizde ağrısını telefonu elinizden birakinca hissediyorsunuz ama güzel telefon yinede
Cevapla
Orhan Özer
Merhaba, ben xiaomi'yi mi6'dan itibaren kullanıyorum. Şimdi mi10t pro kullanıyorum, bundaki en büyük sıkıntı yakınlık sensörü, konuşurken telefon başka uygulamaları açıyor! Ve ekranda bir makale okurken ekranın kapanması çok sıkıntı verici bir durum! Hayırlı günler.
Cevapla
Mehmet Emin
Aynen yaa herkes bundan muzdarip
Görkem
Bende aynı sorunla muzdaribim bı çaresi yokmu bu sensörün
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.