Güncel

Michael Jackson'ın yayınlanmamış parçaları çalındı

Michael Jackson ölmeden önce hiç yayınlanmamış parçalarını Sony Music firmasına satmıştı.

Michael Jackson'ın yayınlanmamış parçaları çalındı

Michael Jackson ölmeden önce Sony Music firmasıyla son yılların en büyük anlaşmalarından birini yaparak albümlerinde yer almayan parçalarının kayıtlarını 250 million $ fiyatla satmıştı.

1330938168_michael-jackson-cute.jpg

Sony Music sunucularına girdikleri iddia edilen korsanlar Michael Jackson'un hiç yayınlanmamış eserleri de dahil 50.000 den fazla dosyayı indirdikleri iddiasıyla gözaltına alındı.

İngiltere'de tutuklanan Northamptonshire Daventry James Marks ve Blackpool James McCormick  isimli iki genç Bilgisayar Teknolojisini Kötüye Kullanımı Yasası ve Tasarımlar ve Telif Hakkı Yasası'nı ihlal etmekle suçlanıyorlar. Leicester mahkemesindeki duruşmada iki genç Patent Yasası altındaki suçlamaları reddetti. Ve her ikisi de kefaletle serbest bırakıldı.

Geçen yıl da Sony'nin PlayStation Network (PSN) hesapları ile yaklaşık 77 milyon insanın isim, adres ve diğer kişisel verileri çalınmıştı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.