Güncel

Microsoft 2017 model Surface üzerinde çalışıyor

Microsoft ofisindeki görseller Surface dedikodularını doğruluyor.


Surface 4 modelinden sonra sessizliğini koruyan Microsoft’un yeni bir model çıkaracağı teknoloji kulislerinin son zamanlardaki gündemiydi. Shubhan Chemburkar adında Hintli bir yazılım geliştiricinin Twitter’da paylaştığı resimler de 2017’de yeni bir Surface modelinin çıkacağını doğrular cinsten.

 1467800867_surface-2017.jpg

Microsoft’un 88 numaralı binasına yaptığı ziyaretteki izlenimlerini paylaşan Chemburkar’ın çektiği resimlerde, ofis duvarındaki “Microsoft Hardware” isimli, donanım yatırımlarının evrimsel yolcuğunu ele alan panoda 2017 yılına ait yeni bir Surface silüeti dikkatleri çekti. Bu silüetin yeni bir tablet ve ya bir notebook olduğunu söylemek şuan için doğru olmaz. Ancak Surface silüetinin altında yazan “Coming Soon” (Pek yakında gelecek) ibaresi teknolojiye ilgi duyanları sevindireceğe benziyor.Eski Surface modelleriyle birlikte SurfaceBook, Type Cover ve Surface kalemleri de panoda yer alan diğer görseller.

 1467800896_screen-shot-2016-07-05-at-00.49.26.png

DigiTimes’ın paylaştığı bilgiler, Microsoft’un Surface ailesine ait yeni bir AiO(All in One) bilgisayar çıkaracağı yönünde. Seriye dahil edilebilecek Surface Phone adındaki yeni bir telefon da Microsoft kullanıcıları tarafından uzun zamandır bekleniyor. Şuan için yeni cihazın ne olduğunu tahmin etmek güç olsa da 2017 yılında Microsoft, adından sıkça bahsettirecek gibi görünüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.