En son ve en büyük Windows Phone deneyiminin bir parçası olarak ekonomik bir fiyatla sunulan Microsoft Lumia 535 geniş ekranda oyun tecrübesini Windows Phone Store’daki zengin uygulama portföyüyle birleştiriyor.

Microsoft Lumia 535 ile oynayabileceğiniz oyunlar arasında Candy Crush Saga ve Asphalt gibi hem küçüklerin hem büyüklerin cok sevdiği oyunlar bulunuyor.

Ücretsiz 15 GB OneDrive bulut depolama alanı fotoğrafları, videoları güvenli bir şekilde depolama ve senkronize etme imkanı tanırken, Word, Excel ve PowerPoint programlarından oluşan Office paketi Word, Excel ve PowerPoint belgelerine ve OneNote defterlerine her yerden ulaşarak, işlem yapma ve paylaşma imkanı sunuyor.

Çok sayıda Microsoft deneyimini entegre bir şekilde sunan Lumia 535, 599 TL önerilen perakende satış fiyatıyla kullanıcıların daha az ödeyerek daha çok servise ulaşmasını sağlıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.