Güncel

Microsoft-Nokia ortaklığı: 'Gençsen Geleceksin!'

Bir klasik haline gelen "Gençsen Gelecek" etkinliği Microsoft ve Nokia’nın ortaklığı ile başlıyor!

Microsoft-Nokia ortaklığı: 'Gençsen Geleceksin!'

Bir ünivesite klasiği haline gelen "Gençsen Geleceksin" etkinliği, Microsoft ve Nokia’nın ortaklığı ile başlıyor. Yurdun dört bir yanında düzenlenecek olan etkinliklerde Microsoft ve Nokia firmalarından katılan uzman konuşmacılar öğrencilere inovasyon, girişimcilik, yeni teknolojiler ve kariyer hakkında birinci ağızdan bilgi verecek. Anlatılacak olan yeni nesil teknolojilerin akademik ve ticari anlamda nerelerde nasıl kullanabileceğinede değinilecek.

1331590975_gg.jpg

Hali hazırda “Gençsen Geleceksin” etkinlikleri Boğaziçi Üniversitesi’nde yapılan Kampus Turu ile başladı. Nokia ve Microsoft işbirliği ile  üniversite öğrencilerine yeni bilgiler ilk ağızdan çok düzenli bir şekilde veriliyor. Katılmak fırsatı olan TeknolojiOku okurlarına öneriyoruz.

1331591018_1890801932398940302301279177138957825777666607642n.jpg

Belirtmekte fayda var, düzenlenen etkinliklerde bir de yarışma düzenlenecek, ödülleri aşağıda yer alan yarışma şartları ve  etkinliğinin detaylarına ulaşmak isteyenler bu sayfayı kullanabilir:

Microsoft - Nokia işbirliği ile Gençsen Geleceksin Etkinlikleri

Hediyeler:

  • Nokia Lumia 800 Telefon (Fikrinle Gel bölümünde belirlenecek)
  • 6 Windows 7 Pro Türkçe DVD (1 tanesi Fikrinle Gel yarışma birincisine, 5 tanesi etkinlik sırasında sorulan sorulara doğru cevap verecek ilk kişilere.)
  • Etkinliğe katılan bütün öğrencilere Bulut Bilişim (Windows Azure) ve Windows Phone eğitimleri ile uygulama geliştirme araçlarını içeren DVD.
  • Sürpriz hediyeler
Dipnot: Katılım gösteren herkese sertifika verilecek, Etkinliğe kayıt yaptıran kısıtlı sayıda bazı öğrencilere de Nokia Microsoft işbirlikli özel Windows Phone eğitimi de verilecek.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.