Güncel

Microsoft, Samsung'un 'Galaxy 5 Terminal'ine troll astronot gönderdi

Microsoft, Samsung'un Galaxy S5 adlı terminaline Lumianauts adında astronotlar göndererek dalga geçti.

Microsoft, Samsung'un 'Galaxy 5 Terminal'ine troll astronot gönderdi

Sizlere daha önce Samsung’un reklam için büyük harcama ile dünyanın en işlek yerlerinden biri olan Londra'nın Heathrow Havalimanı’n da büyük bir terminali "devralarak" adını Galaxy S5 terminali yaptığını duyurmuştuk.

İki hafta sürecek bu durum zarfında "Terminal Samsung Galaxy S5" içinde Samsung’un logosu tüm terminal içinde yer alacak.

1401199809_lumianauts3.jpg

Eskiden Nokia’nın akıllı telefonlar bölümü olan Microsoft Cihazları, Heathrow Terminal 5 içindeki "Galaxy" arayışı için dört "Lumianauts" gönderdi. Peki onlar terminalin içinde ne buldu?

Microsoft / Nokia gönderdiği blog yazısında; “Terminale ilk kez ayak basan cesur Lumianauts marka astronotlar bir “Galaxy” uçuş olduğunu öğrendiler. Ama tam aksine, terminali başka bir cep telefonu şirketi reklam için para vererek almıştı. Elinde takımyıldızı harita ile onlar hayal kırıklığı içinde başlarını öne eğdi ve merkezini aradı, "Microsoft ... bir sorunumuz var."

1401199783_lumianauts4.jpg

Terminal Galaxy S5’e heyecan verici bir şey bulmak için giden ancak başarısız olan Lumianauts, dünya üzerinden kendi kendilerini Lumias ile teselli ettiler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.