Güncel

Microsoft Surface Pro 7 görselleri ortaya çktı

Microsoft'un 2 Ekim tarihinde düzenleyeceği etkinlikte tanıtacağı Surface Pro ve Surface Laptop modellerine ait basın görselleri ortaya çıktı.

Microsoft Surface Pro 7 görselleri ortaya çktı

Microsoft, yeni nesil Surface Pro ve Surface Laptop modellerini Çarşamba günü yani 2 Ekim tarihinde düzenleyeceği özel bir donanım etkinliğinde tanıtacak. Ancak cihazların tanıtımından önce sızan basın görselleri kullanıcıları meraklandırmayı başardı.

Microsoft Surface Pro 7 görselleri ortaya çktı

Microsoft'un 2 Ekim tarihinde düzenleyeceği etkinlikte tanıtmayı planladığı Surface Pro ve Surface Laptop modellerine ait basın görselleri sızdırıldı. Kullanıcıların pek fikir sahibi olmasına olanak sağlamayan görsellerde ürünlerin arkadan çekilen görüntüleri yer alıyor. Donanım olarak iyileştirmeleri barındırması beklenen Surface Pro 7 ve Surface Laptop 3 modellerinin sızdırılan görsellerinden sonra tasarım anlamında büyük iyileştirmeler sunması beklenmiyor.

Microsoft Surface Pro 7 görselleri ortaya çktı - Resim : 1

Özellikle Surface Pro 7'nin iki farklı sürüm ile kullanıcılara sunulması ve bu iki sürümden birinin diğerine göre daha küçük ekran çerçevesine sahip olacağı tahmin ediliyor.

Microsoft Surface Pro 7 görselleri ortaya çktı - Resim : 2

Surface Laptop 3 modelinde ise 15 inçlik bir modele yer verileceği tahmin edilirken, yeni renk seçeneklerine de yer verilmesi beklenen modellerle ilgili olarak USB-C bağlantı noktasının da piyasaya sunulacak ürünlerde yerini alması bekleniyor.

Yorumlar
kemal çap
bende Microsoft marka telefonum var aralık 2019 watsap anlaşması bitiyor muş
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.