Güncel

Microsoft, Türkiye’nin En iyi İşverenleri listesinde birinci sırada!

Microsoft Türkiye, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da en iyi işverenleri ödüllendiren Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesinde birinci sırada yer aldı.


Microsoft Türkiye, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da en iyi işverenleri ödüllendiren Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesinde birinci sırada yer aldı. Microsoft aynı organizasyonda 50-500 çalışana sahip şirketler arasında En İyi İşyeri,  IT Sektörünün En İyi İşyeri ve Yaşam Boyu Öğrenme Özel Ödülü’nü kazanarak önemli bir başarıya imza attı.

Bireylerin ve kurumların daha fazlasını başarması için onlara güç katmayı misyon edinen Microsoft, Great Place to Work’un açıkladığı ‘Türkiye’nin En İyi İşverenleri’ listesinde yine zirveyi kaptırmadı. Çalışan odaklı yönetim anlayışı ile insani dokunuşu yüksek, kurum kültürüne sahip 25 şirketin bulunduğu listenin ilk sırasında geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Microsoft yer aldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Microsoft Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Vlad Bog, ‘’Microsoft Türkiye olarak çalışanlarımızı dinleyerek ve iyi uygulamaları araştırarak şirketimizi nasıl daha iyi bir yer haline getirebiliriz sorusunu her zaman kendimize soruyoruz. Üst üste iki senedir alıyor olduğumuz bu ödül, bu konuda iyi bir yolda olduğumuzun da bir kanıtı oldu bizler için. Microsoft olarak çalışanlarımızın kendilerini gerçeklediği, yaptıkları işlerde her gün gerçek bir anlam bulabilecekleri bir işyeri oluşturma konusundaki çalışmalarımıza devam edeceğiz.“ dedi. Microsoft, aynı listede ‘IT Sektörünün En İyi İşyeri’ ve ‘Yaşam Boyu Öğrenme Özel Ödülü’nü de kazanarak çalışanlarına verdiği önemin altını bir kez daha çizmiş oldu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.