Güncel

Microsoft'dan ilginç iPad kampanyası

Microsoft, iPad üzerinden kampanya başlattı.

Microsoft'dan ilginç iPad kampanyası

Bildiğiniz gibi Microsoft, geçtiğimiz günlerde Nokia’nın Cihazlar ve Servisler Birimi’ni satın almıştı. Şirket akıllı telefon ve tablet pazarında daha etkin olmak için yaptığı bu atılıma kampanyalarla destek olmaya başladı. Ancak kampanya kendi ürünlerinde değil Apple’ın ürünleri üzerine oldu.

Microsoft, Apple’ın iPad tabletlerini getirene 200 dolara kadar hediye çeki veriyor. Bugünden itibaren geçerli kampanya kapsamında, 2. Nesil, 3. Nesil ya da 4. Nesil iPad tableti getiren müşterilerine kendi mağazalarında geçerli olacak 200 dolardan başlayan hediye çekleri verecek. Ancak Kampanya sadece ABD ve Kanada’da geçerli olacak. Kampanya 27 Ekim tarihinde son bulacak.

1379058428_ipadtradein-620x166.png

Hediye çekini alan müşteriler isterlerse bu hediye çekleri ile Surface RT ya da Pro alabilecekler. Peki siz Microsoft’un bu kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Ben htc firmasını ürün geliştirmede ve yazılım uyarlamada başarılı buluyorum. Segmenti azaltıp gelişmiş bir işletim sistemi yaratacağına inanıyorum ileride. Iphone hep durur ama şuan microsoftun geldiği durum gibi bir girma olur
Cevapla
manyak olmuş ha. Ama ben ipad'ı değiştirmem. Dünyada iki tane tablet vardır. Ipad ve diğerleri. Kullananlar bilir. @nusirevan@
Cevapla
doğa kanunu
Düne kadar samsung bu gün Microsoft hiç kimse apple gibi bir devi 2tercih haline getiremez
Cevapla
Misafir
200 dolara ne gerek var,sunun surasinda 1 2 seneye ipadde kalmaz iphone da kalmaz. Gelenekselciler hep.direnmistir hepde yenilmistir!
Cevapla
Misafir
Bırakın Şunu Ipad Ne İphone Samsung Yine Birşey Çıkarır İphone ipad Batar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.