Güncel

Microsoft'un sahibinin çirkin yüzü! Okuduklarınıza inanamayacaksınız!

Microsoft'un kurucusu Bill Gates hakkındaki iddialar yenilir yutulur değil!

Microsoft'un sahibinin çirkin yüzü! Okuduklarınıza inanamayacaksınız!

Dev teknoloji şirketi Microsoft'un sahibi Bill Gates'in yaptığı şeyler akıl almaz! Bill Gates'in Afrika'ya sattığı ve Bill&Melinda Gates Vakfının yaptığı aşılar Afrikalı çocukları felç ediyor. Afrika'da bir köyde 50 çocuk bu aşılardan felç oldu. Medyada çıkan haberlere sinirlenen Bill Gates haberlerin önüne geçebilmek için medya kuruluşlarına sponsor olmaya başladı.

Bill Gates aşı işine 10 yıl önce girdi ve asıl hedefi Asya ve Afrikalı çocuklar oldu. Gates'in sözde amacı, "kötü sağlık hizmetlerinin ve temiz suyun yetersizliği nedeniyle menenjit ve sıtma gibi hastalıkların sık görüldüğü Afrika'yı korumak." Ancak aşılamada ortaya çıkan sonuçlar Gates'i yalanlarken, bugüne kadar binlerce çocuğun felç olduğu ifade ediliyor.

1363259677_bill-gates-asi.jpg

Birçok çocuğun öldüğü Çad hükümetinin de, MenAfriVac aşısının satışını ve dağıtımını durdurmak yerine, mağdur ebeveynlerin susmaları için onlara para teklifinde bulunduğu ileri sürülüyor.

Ancak kimi kuruluşlar Gates'in kirli işlerini ortaya çıkarmaya devam ederken; Gates'in, David Rockefeller, Ted Turner, Michael Bloomberg, George Soros gibi "Siyonist kodamanlar" ile bir araya gelip dünyanın nüfus problemini(!) çözmeye çalıştığı kaydediliyor. Bu noktada, The Telegraph gazetesine verdiği röportajda Bill Gates'in "Benim artık paraya ihtiyacım yok, ben Tanrı'nın işini yapıyorum!" demesi anlamlı bulunuyor.

Kaynak: http://www.infowars.com/at-least-50-african-children-paralyzed-after-receiving-bill-gates-backed-meningitis-vaccine/

Kaynak: http://vactruth.com/2013/01/06/paralyzed-after-meningitis-vaccine/

Kaynak: http://vactruth.com/2013/02/26/rebels-shooting-vaccine-workers/

Kaynak: http://www.who.int/immunization/newsroom/menafrivac_20121114/en/index.html

Kaynak: http://www.telegraph.co.uk/technology/bill-gates/9812672/Bill-Gates-interview-I-have-no-use-for-money.-This-is-Gods-work.html

Yorumlar
Hayabusa
Amma çok Bill GAYs seven şakşakçı varmış.Yok bi tarafınızdan uydurmayın yok kaynak nerede?Al işte adam yazmış alt alta kaynakları gözünüze sokmuş gider okur ona göre bık bık edersin.Elin neo faşist'lerini alkışlamazsınız burada! S....yim o Bill GaYs ve aynı hedefteki yedi ceddini!
Cevapla
misafir
bende 2004 ten bari sadece Linux kullanıyorum lisanslı laptoplarım dışında gimp vs herşey özgür yazılımdır... yalakalık yapmayın diyorum çünkü siz Bill Gates i safmı sanıyorsunuz yıllardır naısl tek başına tekel oldu sanıyorsunuz? Şimdi girmiş bir vakıf işine peki bu adamın iyi niyetli olduğunu ve kötü insanlarla işbirliği yapmadığının kanıtı ne? Yaptığı yazılımlara bakalım neler yapmış ve ne vermiş tüketiciye insanlığa...Yazılım sektörünün bu kadar berbat olmasının sebebi kimdir diye bir sorunuz kendinize 10 yıldır...
Cevapla
Microsoft bu yazıyı ciddiye alsa mahkemelerin gediklisi olurdun şaşırdım kaldım ne bir kaynak ne başka bir dayanak nasıl bu yazıyı yazdın ?yazmadan önce hap mı aldın ? Normal birinin yazabileceği yazı değil ALLAH ıslah etsin...
Cevapla
Misafir
Kimseyi asli astarı olmayan bir haber yüzünden yargılamayın ülkemizde ne yazık ki gaza gelecek insan çok.ekmeğini yediğiniz birçok firma ve hattaz siz bile bu adamın eski şirketinin ürünlerini kullanıyorsunuz.ne olduğu belli olmayan gerçekliği kanıtlanmamış bir haber yüzünden ne varsa sole missiniz.biraz bekleyin hele.einstein' nin lafı kulağınıza küpe olsun önyargılı insanlar.
Cevapla
kamuran
vaybe ne akıllı insanlarmışız hemen öldürelim keselim biçelim bu ne yaw aslında burası türkiye ve normal karşıliyorum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.