Güncel

Microsoft'un Surface RT tableti Avrupa'da satışa sunuluyor

İlk olarak Amerika, Kanada ve ingiltere'de kullanıcılara sunulan tablet şubat ayı içerisinde Avrupa'nın birçok ülkesinde satışa sunulacak.

Microsoft'un Surface RT tableti Avrupa'da satışa sunuluyor

Microsoft’un Windows 8 lansmanıyla birlikte görücüye çıkardığı Surface RT tablet, dünya genelinde henüz birçok pazarda satışa sunulmuş değil. İlk olarak Amerika, Kanada ve İngiltere’de satışa sunulan tabletin yeni yıllar birlikte birçok ülkede raflarda olacağı bildirildi.

Surface RT tablet, 14 Şubat’ta Almanya, Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç ve İsviçre’de kısa süre içerisinde satışa başlayacak. Ülkemiz için ise herhangi bir bilgi verilmiş değil.

Tablet, 4 çekirdekli Tegra 3’ten güç alan cihaz 10.6 inçlik 1366x768 piksel çözünürlükte ekrana ve 32/64GB depolama alanına sahip. Amerika’d satışa sunulan Surface RT tabletin Avrupa fiyatı ise henüz net değil.

1360488194_surface-cyan-touch-cover.jpg
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.