Güncel

MicroStrategy CEO'su: Bitcoin için ' HODL ' yapacağız!

MicroStrategy CEO'su: Bitcoin oynaklığını öngördük ve ' HODL ' yapacağız.

MicroStrategy CEO'su: Bitcoin için ' HODL ' yapacağız!

Kripto para piyasası tarihin en kötü düşüşlerinden birini yaşarken, MicroStrategy yazılım şirketi CEO'su iyimser. MicroStrategy CEO'su: Bitcoin oynaklığını öngördüğünü ve ' HODL ' yapacaklarını, diğer bir deyişle, satış yapmayarak BTC'leri ellerinde tutacaklarını belirtti.

MicroStrategy CEO'su: Bitcoin için ' HODL ' yapacağız!

Michael Saylor, 14 Haziran'daki tweetine göre, şirketinin Bitcoin ( BTC ) stratejisini benimsediğini, amiral gemisi dijital varlığın oynaklığını tahmin ettiğini ve buna dayanacak şekilde uygun donanıma sahip olduğunu söyledi.

Saylor'un söylediği gibi, şirket 10 Mayıs'taki tweet'ine bağlantı verdi. Paylaşımda "bilançomuzu, sıkıntı durumlarda HODL yapmaya devam edebilecek şekilde yapılandırdık" sözleri yer alıyordu. Ayrıca Bitcoin fiyatının 3.562 doların altına düşmesi durumunda şirketin teminat olarak basit satışlar yapabileceğini belirtti. Saylor Mayıs ayı tweetinde ek olarak, MicroStrategy'nin taahhüt edebileceği 115.109 Bitcoin'e sahip olduğunu belirtmişti.

Marj çağrısından kaçınma

Özellikle, önemli miktarda Bitcoin biriktiren MicroStrategy, teminat olarak 19.466 Bitcoin ile kripto bankası Silvergate Capital'den 205 milyon dolar borç aldı . Kredi koşulları, Bitcoin 21.000 doların altında işlem görürse Saylor'un şirketini bir marj çağrısı başlatmaya zorluyor.

Ayrıca MicroStrategy Başkanı Phong Le'nin Mayıs ayında şirketin teminat olarak kullanılmak üzere kanalize edilebilecek 95.643 adet bloke edilmemiş Bitcoin'e sahip olduğunu açıkladığını belirtmekte fayda var.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.