Migros, Getir ve YemekSepeti'ne rakip olacak yeni yemek uygulamasını duyurdu!

Migros kendi yemek uygulamasını başlattı. Artık Getir ve YemekSepeti'ne ek olarak bir uygulama daha karşımıza çıkacak. İşte detaylar.

Migros, Getir ve YemekSepeti'ne rakip olacak yeni yemek uygulamasını duyurdu!

Hayatın dijitalleşmesi ile insanlar artık evlerinden çalışmaya daha fazla ağırlık veriyor. Durum böyle olunca da eve yemek söylemek de eskisinden çok daha yaygın bir eylem haline geliyor. Getir ve YemekSepeti'ne ek olarak şimdi Migros kendi yemek uygulamasını duyurdu. "Migros Yemek" isimli yeni bir platform kuruldu ve bu platform üzerinden yemek servis hizmeti verilebilecek.

Migros, Getir ve YemekSepeti'ne rakip olacak yeni yemek uygulamasını duyurdu!

migros

Migros Yemek, bugün itibarıyla İstanbul Ataşehir'de hizmet vermeye başladı. Uygulama ile ilgili bu açıklamalar yapıldı:

Müşterilerimizin online perakendeciliğin gıda ve benzeri iş kollarındaki değişen ve çeşitlenen beklentilerine daha iyi cevap verebilmek ve Şirketimizin online kanallarının gelişimini hızlandırabilmek amacıyla, Ekim 2021'de kurulan bağlı ortaklığımız Dijital Platform Gıda Hizmetleri A.Ş. ("Migros One") müşterilerine sunduğu hizmet kapsamını geliştirmektedir. Mevcut durumda "Migros Sanal Market, Migros Hemen, Migros Ekstra, Macroonline ve Tazedirekt" online kanallarının hizmetini çatısı altında bulunduran Migros One'ın bünyesinde, yemek dağıtım hizmeti sağlayan bir online yemek platformu kurulmuştur. ‘Migros Yemek' adıyla kurulan bu online yemek platformu, geniş restoran ağı, uygun fiyatlı, bol çeşitli ve sağlıklı menü seçenekleri ile bugün itibarıyla İstanbul Ataşehir'de yemek servisine başlamış olup, önümüzdeki dönemlerde platformun hizmet ağının genişletilerek Türkiye'nin 81 ilinde hizmet verilmeye başlanması planlanmaktadır."