Steven Spielberg, 1941 senesinde çekilen Yurttaş Kane adlı filmin çekimlerinde kullanılan 60.000 dolar değerinde ki Rosebud adlı kızağa sahip.

Bill Gates’in evinde devasa bir kütüphane bulunuyor. Okumaya meraklı olan iş adamı kütüphanesini zenginleştirmek için de nadir eserler konusunda uzman bir isimle çalışıyor. Sahibi olduğu eserler arasında Leonardo da Vinci’nin Codex Leicester adlı eseri de bulunuyor. Gates’in 15. yüzyıldan kalma eseri 1994 yılında müzayedede 30.8 milyon dolara satın aldığı biliniyor. Eser, Vinci’nin günümüze kadar gelebilen 30 bilimsel günlüğünden en ünlü olanı.

Virgin şirketler grubunun sahibi Richard Branson, Karayipler'deki bu Necker adasında, son derece tropik bir hayat sürüyor.Beyaz kumları ve eşsiz denizi ile dikkat çeken ada aynı zamanda otel olarak kullanıyor.

Oracle'ın CEO'su Larry Ellison, devasa bir emlak portföyüne ve hızlı otomobil ve askeri uçak koleksiyonuna sahip. 2012'de sürdürülebilir bir yaşam modeli gerçekleştirmeyi planladığı Lanai Adasının %98'ine 300 milyon dolardan fazla para ödedi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.