MIUI 13 Duvar Kağıtları yayınlandı! İndirin!

MIUI 13, Xiaomi 12 lansmanı ile birlikte etkileyici bir şekilde tanıtıldı. Önemli değişiklik sunan bu arayüzün duvar kağıtlarını bu haberimizde bulabilirsiniz.

MIUI 13 Duvar Kağıtları yayınlandı! İndirin!

Xiaomi, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemcili Xiaomi 12 serisinin yanı sıra 28 Aralık'ta Çin'de en yeni arayüzü MIUI 13'ü piyasaya sürdü. MIUI 13, optimizasyon, gizlilik ve görsel değişiklikleri içeren birçok özellik ve iyileştirmeleri beraberinde getiriyor.

Aynı zamanda bu arayüzün resmi Xiaomi web sitesinde görünen yeni MIUI 13 Duvar Kağıtları koleksiyonuda yayınlandı. Şimdi sizlere aşağıdaki bağlantıdan MIUI 13'ün sıkıştırılmamış, tam çözünürlüklü duvar kağıtlarını indirebileceksiniz.

Bu duvar kağıtları herhangi bir akıllı telefona uygulanabilse de, muhtemelen onları cihazınızın çözünürlüğüne göre kırpmanız gerekebilir.

MIUI 13 Duvar kağıtları harika görünüyor

MIUI 13, çeşitli çözünürlüklerde tam 43 duvar kağıdı sunuyor, ancak çoğu 2400 × 1230 çözünürlükte gelmekte Bu duvar kağıtları beş kategoriye ayrılıyor: Erimiş Cam, Kristalizasyon, Konçerto, Doğal Doku ve Kara Gobi.

MIUI 13 HD Duvar Kağıtları İndirme Bağlantısı

Kristalizasyon Duvar Kağıdı, MIUI ekibi ve Beauty of Science (BOS) markası arasındaki işbirliği ile yapılmıştır. Bu duvar kağıtları, oluşum sürecinde C vitamini ve sitrik asit gibi çeşitli kristallerin çeşitli biçimlerini ve değişimlerini gösteriyor. 

MIUI 13 Duvar Kağıtları Önizlemeleri

MIUI 13 Duvar Kağıtları yayınlandı! İndirin! - Resim : 1MIUI 13 Duvar Kağıtları yayınlandı! İndirin! - Resim : 2

Yukarıdaki resimler yalnızca orijinal görüntülerin önizlemeleridir ve çözünürlükleri Orijinal dosyalardan %75 daha düşük kalitededir. MIUI 13 HD Duvar Kağıtlarını yukarıdaki bağlantıdan orjinal olarak indirebilirsiniz.

Bu muhteşem duvar kağıtlarını nasıl buldunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.