Bilindiği üzere Xiaomi, Çin'deki bir etkinlikte Android arayüzünün en son yinelemesi olan MIUI 13'ü geçtiğimiz yılın son günlerinde resmi olarak detaylandırarak sunmuştu. MIUI 13'ün yeni kullanıcı arabirimi gizliliği ve verimliliği artırırarak, gelişmiş güvenlik sağladığı vurgulanmıştı.


Bu gelişmenin ardından MIUI 13 alacak telefon modellerinin hangileri olacağı Xiaomi kullanıcı tarafından merak konusu olmuştu. Ülkemizde de hangi telefonlar MIUI 13 güncellemesi alacak? vb sorular, internet tarayıcıları üzerinden oldukça yoğun bir şekilde aratıldı.

Çin'deki Xiaomi 12, Xiaomi 12X ve Xiaomi 12 Pro sahipleri MIUI 13 güncellemesini telefonda yüklü olarak 28 Aralıktan itibaren kullanmaya başladılar bile. Global kullanıcıların ise, MIUI 13'ün OTA güncellemesini 2022'nin ilk çeyreğinden itibaren alması bekleniyor. Bunun yanı sıra bazı telefonların ise MIUI 13 testlerine başladığını da ayrıca belirtelim.


Şimdi de MIUI 13 alacak olan tüm telefon modellerine gelin hep birlikte göz atalım.

Xiaomi Mi 11

Xiaomi Mi 11i

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.