Güncel

Mobil Dünya Kongresi başlıyor!

22-25 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi'ni yerinden takip ederek, gelişmeleri an be an sizlere aktaracağız.


Bir Mobil Dünya Kongresi daha geldi çattı. Mobil dünyasına ilişkin en son gelişmeleri 22-25 Şubat tarihleri arasında Barselona’da gerçekleşecek etkinlikler kapsamında göreceğiz. Dünya devi birçok üretici yeni nesil teknolojilerle donattığı ürünleri kullanıcıların beğenisine sunacak.

1455898012_mwc2016.jpg

MWC 2016, 22 Şubat’tan itibaren kapılarını kullanıcılara açacak. Ancak üreticiler bir gün öncesinden 21 Şubat’tan itibaren basın etkinliklerini düzenlemeye başlayacak. Etkinliğin kuşkusuz en fazla merak edilen telefonları Galaxy S7/Galaxy S7 Edge ve LG G5 olacak. Bunun dışında Nokia saatler önce  “Şimdiye kadar görebileceğiniz en büyük şey”  sloganıyla yayınladığı video ile bizleri bir hayli merakta bıraktı.

Samsung, LG, Huawei, Sony, Microsoft, HTC ve daha birçok firmayı MWC 2016’da göreceğiz. Teknolojioku.com olarak da Barselona’da düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi’ni yerinden izleyerek gelişmeleri an be an sizlere aktaracağız. Yine yayınlayacağımız inceleme videolarıyla yeni nesil teknolojilerle donatılan ürünler hakkında tüm detayları sizlere ulaştıracağız. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.