Güncel

Motorin fiyatlarında şok artış!

Akaryakıt fiyatlarındaki artışın ardı arkası kesilmiyor. Motorine gelen bazı indirim haberlerinin ardından şimdi de tekrar zam haberi geldi. İşte detaylar.

Motorin fiyatlarında şok artış!

Motorine gelen indirim haberine doyamamışken şimdi de zam haberleri gelmeye başladı. Henüz dün gece Henüz dün gece 2,10 TL'lik indirim alan motorinin litre fiyatına şimdi zam geldi. Edinilen bilgilere göre motorinin litre fiyatı, 82 kuruş zamlanacak.

Motorine zam geliyor! İndirimin ardından kötü haber

Motorin fiyatlarında şok artış! - Resim : 1

Brent petrol fiyatlarındaki değişkenlik hız kesmeden devam ediyor. Küresel pazarlarda brent petrol fiyatlarındaki değişik ve dolar kurundaki hareketlilik akaryakıt fiyatlarının sürekli oynamasına sebep oldu. Bu durum hız kesmeden devam ediyor gibi görünüyor. Henüz bugün itibarıyla motorinin litre fiyatında 2,10 TL’lik indirim yapılmışken yarın motorine yeni bir zam geleceği ifade ediliyor.

Sektör kaynaklarından edinilen bilgilere göre motorin fiyatları, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 81 kuruş zamlanacak. Yeni zamla birlikte henüz yeni 24 TL seviyelerine çekilen motorinin litresi, yeniden 25 TL üzerine tırmanacak. Üç büyük şehirde motorinin litre fiyatı şu şekilde olacak:

İstanbul: 24,56 TL - > 25,39 TL
Ankara: 24,67 TL -> 25,49 TL
İzmir: 24,69 TL -> 25,51 TL

Yorumlar
Mehmet
🤣🤣🤣
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.