Güncel

Motorine bir indirim daha geliyor!

Akaryakıt fiyatları cephesinde uzun süredir gelen olumsuz haberlerin ardından şimdi bazı olumlu gelişmeler de yaşanmaya başladı. İşte detaylar.

Motorine bir indirim daha geliyor!

Motorine bir kez daha indirim geleceği iddia edildi. Akaryakıt fiyatlarına gelen art arda zamların ardından şimdi iyi haberler de gelmeye başladı. Sektör kaynaklarına göre bu gece yarısı itibarıyla motorin fiyatlarına 84 kuruş daha indirim gelecek. Böylelikle motorin fiyatları, 24 saat içerisinde 3,34 TL ucuzlamış olacak.

Sektör kaynaklarından gelen bilgilere göre motorine bu gece yarısı itibarıyla bir indirim daha gelecek.

Motorine bir indirim daha geliyor!

Motorine bir indirim daha geliyor! - Resim : 1

Akaryakıt fiyatları Rusya Ukrayna savaşı ve dolardaki artış nedeniyle oldukça kötü etkilendi diyebiliriz. Son dönemlerde gelen art arda zamların ardından şimdi nihayet indirim haberleri de gelmeye başladı. Eğer sektör kaynaklarının beklentileri gerçekleşir ve motorine bu gece de indirim gelirse; pompa fiyatları şöyle değişecek:

İstanbul: 26,60 TL
Ankara: 26,71 TL
İzmir: 26,73 TL

Uzun süredir durmadan artan akaryakıt fiyatları araç sahiplerine oldukça zor bir dönem yaşatıyordu. Hal böyle olunca da insanlar araçlarını süremez hale gelmişlerdi. Ancak şimdi üst üste bazı indirim haberleri de gelmeye başladı. Dolar kurundaki artış kontrol altına alınabilirse bu durum daha da iyiye gidecektir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.