Güncel

Motorine indirim beklentisi! İşte yeni fiyatlandırma

AKaryakıt fiyatlarındaki uçuşun ardından indirim haberleri de gelmeye başladı. Bir süredir brent petrol fiyatlarındaki artışa bağlı olarak gelen zamların ardından şimdi motorine indirim geliyor.

Motorine indirim beklentisi! İşte yeni fiyatlandırma

Ülkemizde son dönemde akaryakıt fiyatlarında ciddi çalkalanmalar söz konusu idi. Rusya Ukrayna savaşının da patlak vermesiyle kontrolden çıkan akaryakıt fiyatlarında her gün yeni bir zam haberi geliyordu. Bir süredir indirim haberleri de gündeme gelmeye başladı. Yine benzer bir indirim haberi de tekrar gündeme geldi. Şimdi motorine bir indirim gelmesi bekleniyor. Salı gününden geçerli olmak üzere motorin grubunda 1,04 TL fiyat indirimi bekleniyor.

Motorine indirim beklentisi! İşte yeni fiyatlandırma

motorin indirim

NTV'den gelen bilgilere göre Pazartesi ve salı günleri arasında ise benzin grubunda fiyat değişikliği beklenmiyor. Ancak sektör kaynaklarından gelen bilgilere göre bu gece yarısı motorinin litre fiyatına 1,04 TL'lik indirim gelecek. İndirimle birlikte motorinin litre fiyatı 20 TL seviyesine yaklaşacak.

Savaşın patlamasıyla küresel pazarda brent petrol fiyatları kötüye gitmişti. Bir süredir ise indirim haberleri de gündeme gelmeye başladı. Bu sabah, beklenen indirimden ilk haber geldi.  Eğer sektör kaynaklarının dediği olursa motorinin litre fiyatına pazartesiyi salıya bağlayan gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 1,04 TL’lik indirim gelmesi söz konusu. Yeni indirimle birlikte güncel fiytlandırma şu şekilde olacak. İstanbul: 21,22 TL -> 20,18 TL, Ankara: 21,32 TL -> 20,28 TL, İzmir: 21,32 TL -> 20,28 TL. Söz konusu indirim ile ilgili resmi bir güncelleme olmadığını belirtmekte fayda var.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.