Güncel

Motorine indirim geliyor! Bayram müjdesi gibi rakam

Art arda gelen zam haberlerinin ardından şimdi olumlu indirim haberleri de gelmeye başladı. İşte akaryakıta beklenen indirim.

Motorine indirim geliyor! Bayram müjdesi gibi rakam

Motorine bir kez daha indirim bekleniyor. Uzun süredir gelen zam haberlerinin ardından bir süredir indirim haberlerinin gelmesi araç sahiplerini sevindirmeye başladı. İddialara göre bu gece geçerli olacak indirim, pompa fiyatlarına 2 lira 10 kuruş yansıyacak. 

Brent petrol fiyatlarındaki değişim şimdi olumlu olarak kendini göstermeye başladı. Akaryakıt fiyatlarındaki durmadan gözlemlenen yükseliş şimdi iniş trendine geçti.  Sektör kaynaklarından gelen son bilgilere göre motorin, bayram öncesi bir kez daha indirim görecek. Bu gece yarısı itibarıyla geçerli olması beklenen indirim, pompa fiyatlarına doğrudan yansıyacak.

Motorine indirim geliyor! Bayram müjdesi gibi rakam

Motorine indirim geliyor! Bayram müjdesi gibi rakam - Resim : 1

Edinilen bilgilere göre bu gece yarısı itibarıyla motorine 2,10 TL indirim gelecek. Bu indirimle birlikte motorin, 25 TL'nin altına düşmüş olacak. Bu da araç sahiplerinin rahat bir nefes almasına yarayacak bir rakam diyebiliriz. Fiyatlar tabi ki hala yüksek ancak söz konusu artışların ardından gelen indirimler mutlaka moralleri düzeltecek cinsten. 50 litrelik bir depo, bu indirim sonrası 105 TL daha ucuza dolmuş olacak. İşte güncel fiyatlar:

İstanbul: 24,56 TL
Ankara: 24,67 TL
İzmir: 24,69 TL

Yorumlar
Kamil
Bayramdan sonrada farklı zammı göreceksiniz mazot ve benzin kaç para olacak
Cevapla
Engin
Ölümü gösterip sıtmaya razı ediyolar bizi
Cevapla
Mehmet
Ya o kadar yapılan zamdan sonra, indirimi büyük bir reklam gibi sunmanıza da ne denir bilmem.
Cevapla
Velhasıl
Yürü git Kıçından petrol çıkarsa ucuzlar.ülkemızde petrol yok
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.