Güncel

Motorine tekrar bir zam daha geldi!

Akaryakıt fiyatlarında sürekli değişen durum tüm araç sahiplerinin canını sıkan noktaya gelmiş durumda ancak bir zam haberi daha geldi.

Motorine tekrar bir zam daha geldi!

Ülkemizde son dönemlerde brent petrol fiyatlarında ve dolar kurundaki hareketlerden dolayı akaryakıt fiyatlarında ciddi oynamalar söz konusu. Hal böyle olunca da araç sahipleri uzun süredir sıkıntı çekiyor diyebiliriz. Ancak şimdi motorine 24 saat içinde yapılan yeni bir zam daha söz konusu oldu.

Sektör kaynaklarının paylaştıkları bilgilere göre motorinin litre fiyatı, bu gece yarısı itibarıyla 87 kuruş daha zamlanıyor. Yeni zamla birlikte motorinin fiyatı 27 TL'ye ulaştı.

Motorine tekrar bir zam daha geldi! - Resim : 1

Bir dönem 30 TL'ye uzanan fiyatlarda indirimler söz konusu olmuştu ancak şimdi fiyatlarda tekrar artış gündemde. Bu kapsamda motorin fiyatlarına bir zam daha geldi. Brent petrol fiyatları ve dövize bağlı bir şekilde sürekli düşüp yükselmeye devam eden akaryakıt fiyatlarından bugün üzücü bir haber daha geldi. Henüz dün gece 95 kuruş zamlanan motorine bu gece yeni bir zam daha geldi.

Motorine yeni bir zam daha geldi!

 Yeni zamla birlikte motorinin litre fiyatı, sadece iki günde 25 TL’den 27 TL’ye dayandı. Zamla birlikte üç büyük şehirdeki motorin fiyatlarıysa şöyle
İstanbul: 26,87 TL
Ankara: 26,97 TL
İzmir: 26,97 TL

Yorumlar
Kaya
Mazotun daha ucuz olması lazım, köylü mazot kullanıyor, otobüs, kamyon, tur, toplu taşıma araçlarında kullanılan mazot düşecki her şey ucuzlasın. Bu işte bir bir yeniği var.
Cevapla
Naim
Benim merak ettiğim benzin herzaman mazottan 1 TL gibi pahalı iken şimdi ne oldu da mazot 4-5 TL benzinden pahali oldu.bu işte bir şaibe var.cunku toplu taşıma ve diğer taşıma araçları mazotlu burda bir art niyet var rafineriler sorgulanmalı bence.pahaliligin bir sebebide Mazot
Cevapla
Mehmet
Benzinli arabaya zengin biniyor mazot çiftçi yakıyor yan çiftçi yan
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.