Güncel

Motorine yeni bir zam daha geldi!

Akaryakıt fiyatlarındaki artış son hız devam ediyor. Yapılan son zamların ardından motorine tekrar bir zam daha geldi. İşte tüm detaylar.

Motorine yeni bir zam daha geldi!

Motorine gelen zam haberlerine bir yenisi daha eklendi. Her gün gelen zamların ardından motorin fiyatlarında tekrar bir artış yaşandı. Dün sabah itibarıyla zam gelen motorine 16 Haziran'ı 17 Haziran'a bağlayan gece bir zam daha yapıldı.
Araç sahipleri üzecek haberlere ne yazık ki bir yenisi daha eklendi. Motorine gelen üst üste zamların ardından bir zam daha geldi.

Dün sabah 1,27 TL zamlanan motorin, bu geceden geçerli olmak üzere 80 kuruş daha zamlandı. Son zam ile birlikte motorinin litre başına fiyatı 30 TL'nin üzerine çıktı diyebiliriz.

Motorine yeni bir zam daha geldi!

Depo başına 103 TL civarında zam geldi diyebiliriz. Ayrıca motorin fiyatının 30 TL'yi aşması da fazlasıyla tepki topladı. Brent petroldeki artış ve döviz kurlarındaki yükseliş hayatı daha da pahalı hale getirmeye devam ediyor. Amerikan Merkez Bankası FED'in faiz artırımı kararı ile dolar kurundaki artış son hız devam ediyor. Bu da akaryakıttan tutun her şeye zam gelmesi anlamına geliyor.

Motorin fiyatının artması hepimizi ilgilendiryor. Nakliyenin motorin kullanan araçlar ile yürüyor olması, motorin zamlarının yediğimiz ekmekten içtiğimiz suya kadar 'zam' olarak yansımasıyla karşımıza çıkıyor. İşte yeni fiyatlar:

İstanbul: 29.92 TL
Ankara: 30.04 TL
İzmir: 30.05 TL

Siz bu zamlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Vedat bulut
Brent petrol 122 dolara çıktığında zammı anladıkta şuan 112 seviyesinde daha neden zam yapılıyor tam yesi indirim olması lazim
Cevapla
Ramazan
50 lira olması lazım 30 çok aşırı ucuz her vatandaşımız aylık en az 15-20bin kazaniyor
Cevapla
mehmet
bunlar ne yapmaya çalişiyorlar durumdan zam yapıyorlar sizin derdiniz ne bakın siz ne kadar zam yaparsanız okadar millet size bedua eder ya allah 'tan kormiyorsunuz eyer allah tan korksaydınız bunu yapmazdınız ama unutmayınızki allah bunu acısını size çıkarır zam yapiyorsaninz bari kışın yapın şu yaz günü köylüler çiftçiler perişan olmasaydi un zam şeker zam yağ zam inananki bütün köylüler camiye gidip el açıp size okadar bedua ediyorlarki sanki feryat kopiyor eyer bu bedua siz tutarsa ne para sizi kurtarır nede dünya
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.